Συγκεκριμένα, μετά από δύο χρόνια αποχής από τις ευρωπαϊκές διοργανώσεις, ο Αθλητικός Όμιλος Θήρας ετοιμάζεται φέτος να φορέσει το ευρωπαϊκό του κουστούμι και να εκπροσωπήσει τις Κυκλάδες και την Ελλάδα στο CEV European Volleyball Cup.
Την Τρίτη (16/7) την κλήρωση, στις 13:00 η ομάδα της Σαντορίνης θα μάθει τον αντίπαλο της στην κλήρωση που θα πραγματοποιηθεί στο Λουξεμβούργο και θα μεταδοθεί ζωντανά από την CEV στο YouTube.
Δείτε εδώ την κλήρωση