Αναλυτικά:
Αν θέλεις κι εσύ να γίνεις μέλος αυτής της αθλητικής οικογένειας, σε περιμένουμε με ανοιχτές αγκάλες! Οι εγγραφές για τη νέα σεζόν στον Α.Ο. Θήρας ξεκινούν από 15 Ιουλίου και θα διαρκέσουν έως 25 Αυγούστου. Ελάτε να ενταχθείτε σε μια ομάδα που καλλιεργεί το ταλέντο, την ομαδικότητα και την αγάπη για το βόλεϊ.
Λόγω της μεγάλης ζήτησης και των πολλών αιτήσεων που λαμβάνουμε, θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επισκεφθείτε τα γραφεία του Α.Ο. Θήρας στο γήπεδο του ΔΑΠΠΟΣ. Οι ώρες λειτουργίας είναι Δευτέρα έως Παρασκευή, από τις 11:00 έως τις 13:00 και από τις 18:00 έως τις 20:00. Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο τηλέφωνο 693 7383100 για οποιεσδήποτε ερωτήσεις ή διευκρινίσεις.
Ανυπομονούμε να σας δούμε στο γήπεδο και να μοιραστούμε μαζί σας το πάθος μας για το βόλεϊ!