Το Σαββατοκύριακο 21 και 22 Σεπτεμβρίου 2024 θα πραγματοποιηθούν οι αγώνες για την 1η φάση του Κυπέλλου Κυκλάδων σύμφωνα με την προκήρυξη που έδωσε σήμερα στη δημοσιότητα η ΕΠΣ Κυκλάδων.
Πικρία για το τελικό αποτέλεσμα, αλλά παράλληλα υπερηφάνεια για τα όσα έχει πετύχει φέτος η ομάδα του ο Παμμηλιακός δήλωσε μετά τη λήξη του τελικού ο Παναγιώτης Ζηλιαχώβαλης.
«Νταντή, Νταντή Πρωταθλητή» φώναξαν δυνατά οι ποδοσφαιριστές πετώντας στον αέρα του Κώστα Ρούσσο, χρησιμοποιώντας ένα σύνθημα που χρησιμοποιούσε ο αείμνηστος φίλος του Παναγιώτης Σκαφτούρος.
Με ανακοίνωση του ο Παμμηλιακός συγχαίρει την ομάδα των Ανδρών για τη συμμετοχή της στον τελικό Κυπέλλου Κυκλάδων, την Κυπελλούχο Θύελλα Καμαρίου και την ΕΠΣΚ, ενώ ευχαριστεί τις εταιρίες μου…