Ιστορικές στιγμές έζησε ο Ναυτικός Όμιλος Σαντορίνης την Παρασκευή 19 Ιουλίου, όπου άνοιξε τις αγκάλες του για να υποδεχτεί τον Υπουργό Αθλητισμού, Γιάννη Βρούτση, την ασημένια Ολυμπιονίκη στο άλμα σε ύψος, Νίκη Μπακογιάννη και την τρεις φορές Olympian και Παγκόσμια Πρωταθλήτρια στο τριπλούν, Όλγα Βασδέκη, οποίες συνόδευσαν τον Κυκλαδίτη Υπουργό.
Summer camp με Ιστιοπλοΐα, κολύμβηση και πολλά παιχνίδια διοργανώνει ο Ναυτικός Όμιλος Σαντορίνης.
O Ναυτικός Όμιλος Νάουσας Πάρου ΝΑΪΑΣ διοργανώνει για τέταρτη χρονιά τον Κολυμβητικό Διάπλου "Αγία Καλή", την Τετάρτη 12 Ιουνίου.
Η αθλητική δραστηριότητα στον Παμμηλιακό συνεχίζεται και το καλοκαίρι με μαθήματα κολύμβησης, αλλά και Πόλο.
Ο ΝΟ Σύρου ενημέρωσε ότι το ποσό που συγκεντρώθηκε ως οικονομική ενίσχυση του Σωματείου εις μνήμη του εκλιπόντος μέλους του Διοικητικού Συμβουλίου Ευάγγελου Μαυρίκου, μετά από επιθυμία της οικογένειάς του, ανήλθε σε 4.925,00 €.
Ευχάριστα είναι τα νέα για τα παιδιά του Υγρού στίβου, καθώς την Τετάρτη (22/5) ανοίγει το κολυμβητήριο Δ. Βικέλας.
Επέστρεψαν από το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Όρθιας Σανιδοκωπηλασίας (SUP) 2024 οι δύο αθλήτριες του Ναυτικού Ομίλου Σύρου κατακτώντας την 4η θέση!
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Ναυτικού Ομίλου Σύρου αποχαιρετά και τιμά τη μνήμη του Βαγγέλη Μαυρίκου.
Με συνολικά 18 αθλητές στις κατηγορίες Optimist και ILCA 4 συμμετείχε ο Ναυτικός Όμιλος Σαντορίνης στο Περιφερειακό Πρωτάθλημα Νήσων Αιγαίου και Κρήτης που φιλοξενήθηκε από τον Ναυτικό Όμιλο Χίου, από τις 29/2 έως τις 3/3.
Στο φουαγέ του Κολυμβητηρίου στην Ερμούπολη έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα του το τμήμα κολύμβησης του Αίαντα Σύρου. Στην εκδήλωση βρέθηκε πολύς κόσμος, αθλητές γονείς και μέλη του συλλόγου.
Δείτε φωτογραφίες από την εκδήλωση της Κοπής της Πίτας του Ναυτικού Ομίλου Σύρου που πραγματοποιήθηκε στο εντευκτήριο του Ναυτικού Ομίλου στην Ερμούπολη την Κυριακή 21 Ιανουαρίου
Ο Πρόεδρος και τα Μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Ναυτικού Ομίλου Σύρου, σας προσκαλούν στην εκδήλωση κοπής της Πρωτοχρονιάτικη πίτας που θα πραγματοποιηθεί στο εντευκτήριο του Ναυτικού Ομίλου στην Ερμούπολη την Κυριακή 21 Ιανουαρίου στις 13:30.
Τακτική συνεδρίαση της Γενικής Συνέλευσης αποφασίστηκε στον Ναυτικό Όμιλο Σύρου την Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2024.
Την Κυριακή 12 Νοεμβρίου του 2023 πραγματοποιήθηκε - με πολύ μεγάλη συμμετοχή - η Γενική Συνέλευση του Ναυτικού Ομίλου Ναϊάς, στην οποία συμμετείχαν 114 μέλη καθώς και οι εκλογές για την ανάδειξη των μελών του νέου Διοικητικού Συμβουλίου και της Εξελεγκτικής Επιτροπής.