Με παρουσία σχεδόν 10 ετών στη Σαντορίνη, ο υψηλόσωμος Γιώργος Μαντούσης έχει αγωνιστεί με τη Θύελλα Καμαρίου σε όλες τις κατηγορίες, προσφέροντας τα μέγιστα.
Διακρίνεται για το πάθος και τη δύναμη σε κάθε ματς, ενώ είναι ανίκητος στο ψηλό παιχνίδι, καθώς δεν είναι λίγες οι φορές που έχει σκοράρει με το κεφάλι.
Η ανακοίνωση της Θύελλας Καμαρίου:
Το ΔΣ της Θύελλας Καμαριου ανακοινώνει την συνεχίσει της συνεργασίας μας με τον Γιώργο Μαντούση …
Γιώργο ευχόμαστε καλή ποδοσφαιρική χρονιά με υγεία !!!