Η διοικητική τριάδα Ζιάβρα, Πύργου, Μπούμπουλη τρέχουν τις εξελίξεις της ομάδας καθημερινός, με το σύλλογο να βρίσκεται κοντά σε συμφωνία με έναν σπουδαίο ποδοσφαιριστή.
Ο πρωην αμυντικός των Νίκη Βόλου, Βόλου, ΠΑΟΚ και Νίκης Απαλού επέστρεψε στον Έβρο για να κάνει την στρατιωτική του θητεία αγωνιζόμενος πέρσι με την φανέλα του Ορέστη Ορεστιάδας. Ο Λογαράς είναι 24 χρονών, αγωνίζεται στην θέση του στόπερ και αναμένεται να δώσει πολλές λύσεις στην΄άμυνα της ομάδας.