Με την σταθερότητα στην απόδοση του ο ακραίος αμυντικός έχει προσφέρει τα μέγιστα στον ενάμισι χρόνο που βρίσκεται στη Θύελλα Καμαρίου, με την διοίκηση της ομάδας να εξασφαλίζει το δικό του ''ναι'' για τη συνέχιση αυτής της επιτυχημένης συνεργασίας.
Η ανακοίνωση της Θύελλας Καμαρίου:
Το ΔΣ της Θύελλας Καμαριου ανακοινώνει την συνεχίσει της συνεργασίας μας με τον Κέλι Αχμεται …
Κέλι ευχόμαστε καλή ποδοσφαιρική χρονιά με υγεία !!!