Η ομάδα της Σαντορίνης ανακοίνωσε την επιστροφή του έμπειρου μεσοεπιθετικού, βάζοντας έτσι ακόμα ένα κομμάτι στο παζλ του φετινού της ρόστερ.
Η ανακοίνωση:
Ο ΑΟ Πύργου ανακοινώνει την επιστροφή στην ομάδα και την ανανέωση της συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή, Αντώνη Τριανταφύλλου.
Ο ικανότατος μεσοεπιθετικός είχε έρθει στον ΑΟ Πύργου την περσινή καλοκαιρινή μεταγραφική περίοδο και την περίοδο του Ιανουαρίου είχε παραχωρηθεί με μορφή δανεισμού στη Θύελλα Καμαρίου.
Η τεχνική κατάρτιση και η εμπειρία που διαθέτει συνθέτουν έναν ποδοσφαιριστή ο οποίος έχει την ικανότητα να βοηθήσει τα μέγιστα στην προσπάθεια που θα κάνει φέτος η ομάδα μας.
Εκτός της πορείας του στο ποδόσφαιρο της Σαντορίνης, ο Αντώνη Τριανταφύλλου κατά το παρελθόν έχε αγωνιστεί σε ομάδες της Γ' Εθνικής, όπως η Ένωση Εριονίδας, η Ένωση Λέρνας, ο Φοίνικας Νέας Επιδαύρου και ο Παναυπλιακός, ενώ στο βιογραφικό του υπάρχουν πολλές ακόμη αξιόλογες ομάδες.
Καλωσορίζουμε και πάλι τον Αντώνη στην ομάδα μας και του ευχόμαστε καλή αγωνιστική σεζόν, χωρίς τραυματισμούς και πολλές επιτυχίες.
⚽?Ο ΑΟ Πύργου ανακοινώνει την επιστροφή στην ομάδα και την ανανέωση της συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή, Αντώνη...
Δημοσιεύτηκε από Α.Ο Πύργου Θηρας στις Τρίτη 16 Ιουλίου 2024