Το ματς θα ξεκινήσει στις 17.00 και ο κόσμος θα έχει την ευκαιρία να παρακολουθήσει ζωντανά τον αγώνα από το sportcyclades.gr.
Η αποστολή των Καμαριών συμπεριλαμβάνεται από 20 πρόσωπα ενώ στη Σαντορίνη έμειναν για προληπτικούς λόγους οι Τουγουντζόγλου, Καραλής, Σπανός, Καψάλης.
Ασφαλώς από τις απουσίες ξεχωρίζει εκείνη του Καραλή που θεωρείται από τα πιο βαριά ονόματα που αποκτήθηκαν.
Αναλυτικά, η αποστολή
Ανδριόλας, Τσουκαλάς, Παπαγγελής, Αρκούδας, Γεωργιάδης, Μπουσάι, Παπαζαχαρίας, Μαντούσης, Φίλων, Γελαδάρης, Τσιούλος, Σιμιτσής, Ζέλο, Φύτρος, Ερρίκος, Ηλιόπουλος, Νίκα, Αργυρίου, Μαυρομάτης, Λυγνός.