Αξίζουν πολλά συγχαρητήρια στα παιδία και στο προπονητή του Κύριο Τουρσουγκα που ταξίδεψαν με δική τους επιβάρυνση κέρδισαν το φαβορί και διοργανώτρια Μυτιλήνη αλλά στο τέλος η κούραση τους κατέβαλλε. Ο "γνήσιος" Πανναξιακός δήλωσε παρόν και φέτος κατακτώντας το πρωτάθλημα Κυκλάδων και δίνοντας με αξιώσεις τη μάχη για την άνοδο στην Α2. ΜΠΡΑΒΟ πάνω απ όλα στους παίκτες που κράτησαν την ομάδα σχεδόν μονοί τους Μπράβο και στον προπονητή που οπού χρειάστηκε ήταν εκεί........
Αποτελέσματα
ΑΠΣ Ιωνικός - ΑΟ Μυτιλήνη 2-3
Πανχιακός – Πανναξιακός 0-3
ΑΠΣ Ιωνικός – Πανχιακός 3-0
ΑΟ Μυτιλήνη – Πανναξιακός 2-3
Πανναξιακός - ΑΠΣ Ιωνικός 0-3
ΑΟ Μυτιλήνη – Παγχιακός 18/5