Αναλυτικά:
Μετά την επιτυχία του καλοκαιρινού μας χορού θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλους όσοι μας τίμησαν με την παρουσία τους.
Επίσης θέλουμε να ευχαριστήσουμε τους χορηγούς μας οι οποίοι είναι πάντα δίπλα μας , καθώς και τον σύλλογο του Γαλανάδου και την κα Λαμπριανάκη Αναστασία , το σύλλογο Χειμαροτσικαλαριωτών “ Τ΄απάνω κάστρο”και την κα Γαλάνη Μαριέτα για την παραχώρηση των τραπεζοκαθισμάτων και τέλος τον κ Κατσούλη Αντρέα για την δωρεάν μεταφορά τους.
Να είστε όλοι καλά και καλό υπόλοιπο καλοκαιριού.