Κυριακή, 19 Νοεμβρίου 2023 18:26

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα των αγώνων (14-19/11)

Δείτε το πρόγραμμα, τους διαιτητές και τα αποτελέσματα των αγώνων στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Κυκλάδων (14-19 / Νοεμβρίου)

Προσεχείς Αγώνες - Αποτελέσματα

ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 2023-2024
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-14 - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Παρασκευή 17/11/23 11:00 3-3 
ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-16 - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Παρασκευή 17/11/23 13:00 3-3 
2η φάση
ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-14 - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 18/11/23 09:00 2-2 
ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-16 - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 18/11/23 11:00 2-2 
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ Κυριακή 19/11/23 11:00  0-4
A.E. MYKONOY - Α.Ο. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΡΦΟΥ Τρίτη 21/11/23 10:30  2-3
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - A.E. MYKONOY ΤΗΝΟΥ Τρίτη 14/11/23 16:00  0-4
Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Πέμπτη 16/11/23 18:00  5-0
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΤΗΝΟΥ Κυριακή 19/11/23 12:45 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. Αναβολή 
4η αγωνιστική
Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ Κυριακή 19/11/23 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η. Αναβολή
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Παρασκευή 17/11/23 13:15 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Κ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Α.  1-2
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 19/11/23 12:00 ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Α.  0-3
5η αγωνιστική
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 19/11/23 15:00 VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)
 4-0
Κ-16 WINDOOR -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - A.E. MYKONOY ΤΗΝΟΥ Παρασκευή 17/11/23 16:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.  2-4
Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 18/11/23 19:00 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Α. 7-1 
7η αγωνιστική
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 19/11/23 15:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ. 0-4 
Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΤΗΝΟΥ Παρασκευή 17/11/23 12:45 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.  4-3
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 19/11/23 14:00 ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η. Αναβολή
Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1 ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 19/11/23 12:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.  5-2
Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 19/11/23 14:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι.  4-0
Κ-12 ΝΙΚΕ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΙΟΥ PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Σάββατο 18/11/23 16:00 ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. Αναβολή

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Κατηγορία ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

BETARADES 300X250

Σχολιάστε το άρθρο

© 2004 - 2023 All Rights Reserved. | Φιλοξενία & Κατασκευή HostPlus LTD

hostplus 35

0
Shares