Αναλυτικά:
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
A.E. MYKONOY - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ | Σάββατο | 11/03/23 | 11:00 | 0-0 | |
19η αγωνιστική | ||||||
Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - A.E. MYKONOY | ΓΗΠ. ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ | Τετάρτη | 15/03/23 | 11:00 | 1-2 | |
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - A.E. MYKONOY | ΡΟΥΦ | Κυριακή | 12/03/23 | 13:00 | 11-1 | |
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN 2022-2023 (2η φάση) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ | ΤΗΝΟΥ | Σάββατο | 11/03/23 | 12:30 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. | 2-3 |
3η φάση | ||||||
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 11/03/23 | 16:00 | ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ) |
0-3 |
2η φάση | ||||||
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 11/03/23 | 17:30 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. | 2-3 |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES (16η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 12/03/23 | 14:45 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. | Αναβολή |
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 1oς ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ | ΤΗΝΟΥ | Κυριακή | 12/03/23 | 12:30 | ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) |
0-1 |
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 2oς ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ | Παρασκευή | 10/03/23 | 14:30 | ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 1-2 |
Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
A.E. MYKONOY - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Σάββατο | 11/03/23 | 15:00 | ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Π. | 4-1 |
9η αγωνιστική | ||||||
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Τετάρτη | 15/03/23 | 16:30 | 1-1 | |
Κ-16 HAUSBRANDT -3ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ | ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ | Σάββατο | 11/03/23 | 19:00 | VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. | 6-0 |
9η αγωνιστική | ||||||
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Κυριακή | 12/03/23 | 12:00 | ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. | 2-0 |
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Σάββατο | 11/03/23 | 13:30 | ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Π. | 1-1 |
11η αγωνιστική | ||||||
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 11/03/23 | 13:30 | ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗ Η. | 1-6 |
9η αγωνιστική | ||||||
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Πέμπτη | 16/03/23 | 15:00 | ||
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ | Κυριακή | 12/03/23 | 13:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ. | 5-4 |
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 11/03/23 | 20:00 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. | 7-0 |
8η αγωνιστική | ||||||
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Κυριακή | 12/03/23 | 12:00 | ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. | 1-3 |
Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 11/03/23 | 12:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. | 0-5 |
Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ | ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ | Σάββατο | 11/03/23 | 17:00 | VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. | 5-3 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.