Κυριακή, 14 Νοεμβρίου 2021 19:00

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα των αγώνων (10-14 Νοεμβρίου)

Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣ Κυκλάδων για τους αγώνες που έγιναν μεταξύ 10 με 14 Νοεμβρίου.

Προσεχείς Αγώνες

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - A.E. ΑΝΩ ΜΕΡΑ MYKONOY ΔΗΜ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Κυριακή 14/11/21 15:00 3-1
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Κυριακή 14/11/21 15:00  2-0
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ - A.E. ΑΝΩ ΜΕΡΑ MYKONOY ΔΗΜ. ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ Κυριακή 14/11/21 12:30 0-4 
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HELLENIC SEAWAYS
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 14/11/21 14:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ.  2-0
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΤΗΝΟΥ Κυριακή 14/11/21 12:15

ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)

 4-1
Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 14/11/21 15:30

ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.

(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ)

 0-4
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.E. ΑΝΩ ΜΕΡΑ MYKONOY Β ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 14/11/21 16:00 ΚΟΥΚΑ Α., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΓΛΥΝΟΣ Μ.  2-3
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Παρασκευή 12/11/21 20:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Κ., ΓΑΡΔΕΡΗΣ Κ.  1-1
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 13/11/21 15:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.  3-2
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 13/11/21 13:15 ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 0-5 
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 13/11/21 16:00 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. 1-0 
K-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 13/11/21 15:15 ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΓΛΥΝΟΣ Μ.  3-0
K-16 BIOCLEAN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Σάββατο 13/11/21 08:15 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Κ., ΓΑΡΔΕΡΗΣ Κ.  5-1
K-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2 ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 13/11/21 15:00 ΚΟΥΚΑ Α. 5-0 
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 14/11/21 13:00 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 5-0 
K-14 MOLTEN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 14/11/21 20:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 5-0 
K-14 MOLTEN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΙΟΥ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 13/11/21 21:15 ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.  5-0
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 14/11/21 18:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ.  0-5

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Αποτελέσματα
K-18 SEAJETS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Τετάρτη 10/11/21 18:00 4-2 

 

Κατηγορία ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

AKADIMIES PANNAXIAKOS

BETARADES 300X250

Σχολιάστε το άρθρο

© 2004 - 2022 All Rights Reserved. | Φιλοξενία & Κατασκευή HostPlus LTD

hostplus 35

0
Shares