Σάββατο, 14 Μαρτίου 2015 19:26

Με το δεξί οι εφοπλιστές

Με νίκη 2-1 κόντρα στον ΠΑΣ Τήνου μπήκε ο Ανδριακός στην 2η φάση του πρωταθλήματος, όπου θα παλέψει για μία θέση που θα του δώσει την ευκαιρία να αγωνιστεί στην Α' κατηγορία της επόμενης σεζόν.

Ανταπόκριση Νίκος Καλογεράς

Παίκτης του αγώνα ο Αριστείδης Γλυνός, ο οποίος άνοιξε το σκορ στις καθυστερήσεις του 1ου ημιχρόνου και αφού η ομάδα του είχε ισοφαριστεί (1-1) στο 54', ο ίδιος παίκτης με γκολ που πέτυχε στο 70', έδωσε τη νίκη στους εφοπλιστές, διαμορφώνοντας το τελικό 21 .

Διαιτητές Βαρδακαστάνης, Δεσυπρης, Μενδρινός

Ανδριακός (Μπενάς): Παπούτσής, Ισλαμάι, Ψαριανός, Ζαννάκης Β., Γλύνος Μ. (79' Γρυμάνης), Χαλάς Μ., Γλυνόας Α., Γαρύφαλλος (89' Νιτσόλας), Κοντομάρκος, Ζαννάκης Γ. (83' Ξαφάι), Τσορντανίδης,

ΠΑΣ Τήνου (Σουράνης): Καμολίνος, Ζαλώνης Μ., Θεοδώρου, Βελαλόπουλος, Ζαλώνης Ν, Νάζος, Φώσκολος Ι., Αργυρόπουλο δ. (69΄Τρικης), Ξενόπουλος, Βιδάλης, Μαλιάρης.