Η Κηδεία θα τελεστεί σήμερα 10/7 στον Ιερό Ναό του Αγίου Γεωργίου στην Ερμούπολη.
Η ΕΠΣ Κυκλάδων εξέδωσε την ακόλουθη συλλυπητήρια ανακοίνωση:
Ο Πρόεδρος, το Δ.Σ. και τα Σωματεία-μέλη της Ε.Π.Σ. Κυκλάδων, εκφράζουμε τα θερμά μας συλλυπητήρια στην οικογένεια και στους οικείους της εκλιπούσας Δέσποινας Μενδρινού, μητέρα του Προέδρου της Επιτροπής Διαιτησίας της Ένωσης μας κ. Λάμπρου Μενδρινού
*Το sportcyclades.gr εκφράζει τα θερμά συλλυπητήρια των μελών του στον Λάμπρο Μενδρινό και τους οικείους του για την απώλεια της Μητέρας τους Δέσποινας.
Στο παρόν άρθρο θα δημοσιεύονται οι συλλυπητήριες ανακοινώσεις.
Παμμηλιακός
Ο Πρόεδρος Μιχάλης Βαμβακάρης και το Διοικητικό Συμβούλιο του Παμμηλιακού ΑΣ εκφράζουμε τα θερμά μας συλλυπητήρια στον Πρόεδρο της Επιτροπής Διαιτησίας της ΕΠΣ Κυκλάδων κ. Λάμπρο Μενδρινό και τους οικείους του για την απώλεια της μητέρας του.
ΑΟ Πύργου
Ο Πρόεδρος και το διοικητικό συμβούλιο του ΑΟ Πύργου εκφράζουμε τα θερμά μας συλλυπητήρια στον Πρόεδρο της Επιτροπής Διαιτησίας της ΕΠΣ Κυκλάδων κ. Λάμπρο Μενδρινό για την απώλεια της πολυαγαπημένης του μητέρας.