Νικητές αναδείχθηκαν οι Μωραΐτης Τ. - Παπαδημητρίου Στ. επικρατώντας στον τελικό των Παπαδημητρίου Α. - Τσιριγωτάκη με 2-0 σετ. Την τρίτη θέση κατέλαβαν οι Αϊβαλιώτης - Μάλλης Μ. νικώντας με 2-0 σετ στο μικρό τελικό τους Μωραΐτη Ν. - Μερλή.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους συμμετέχοντες, στους διοργανωτές, σε όσους βοήθησαν, στους χορηγούς του τουρνουά LEBETINA BAR, RESTAURANT ΜΙΚΡΟΣ ΑΠΟΠΛΟΥΣ, PASTELI WATER GAMES και TRAVELPLANET24, στο χορηγό επικοινωνίας MILOS LIFE καθώς και στο beach bar BANANA για τη πολύτιμη συνεισφορά.
Δείτε εδώ αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων
Σύντομα, πλούσιο φωτογραφικό υλικό στο γκρουπ μας στο facebook
Ραντεβού στο επόμενο Μήλος Satellite Beach Volley Τουρνουά!