Η σχετική ανακοίνωση
Η ΑΕ Μυκόνου είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την ανανέωση της συνεργασίας του με τον Θωμά Παπαδόπουλο, ο οποίος θα αγωνιστεί με τα χρώματα της ομάδας για μία ακόμα χρονιά.
Να θυμίσουμε πως στην ομάδα μας ήρθε το 2023 και στο παρελθόν έχει αγωνιστεί στη Βέροια και εν συνεχεία έπαιξε σε Αιγινιακό, Πλατανιά, Α.Ε. Σαντορίνης και Δόξα Δράμας από το καλοκαίρι του 2022.
Ο πρόεδρος και το Διοικητικό Συμβούλιο της ομάδας μας, εύχεται στον Θωμά να έχει υγεία, δύναμη και εκφράζει τη βεβαιότητά του πως θα αγωνιστεί για τα χρώματα της ομάδας μας τιμώντας την ιστορία της.