Τετάρτη, 16 Μαΐου 2012 21:27

Προβάδισμα η livercool στο Πάνθεον

Το πρώτο βήμα για την είσοδο της στον τελικό έκανε η LIVERCOOL, νικώντας με εξαιρετική απόδοση την COLO COLO, 8-4.

livercool-colo colo 15-5-2012-2

Στο πρώτο ημίχρονο οι νικητές έκρυψαν ανά διαστήματα την μπάλα, σκόραραν εύκολα γκολ και προηγήθηκαν 4-0, προς έκπληξη όλων.

Δυο γρήγορα γκολ στην αρχή του β ημιχρόνου εκατερωθεν, έκαναν το σκορ 5-1 και μετά ανέλαβε ο Δημήτρης να μετουσιώσει σε γκολ το ξύπνημα της COLO COLO, πετυχε τρία συνεχόμενα και έκανε το σκορ 5-4 και τον αγώνα ξανά ντέρμπυ.paros-vacations-1

Μετά έπεσαν κορμιά ο Ντίνος κατέβασε ρολά, έγινε το 6-4, και στο τέλος 8-4, αφού δυο φορές οι ηττημένοι απέτυχαν με μακρινά πέναλτι να μειώσουν στο γκολ!

Απομένει να δούμε τι θα γίνει στο δεύτερο ματς, αν βγει το ζευγάρι του τελικού η αν χρειαστεί και τρίτο ματς.