Η ανακοίνωση:
Ενημερώνουμε τα μέλη της Ανδρικής ομάδας ποδοσφαίρου ότι η έναρξη της φετινής προετοιμασίας για το πρωτάθλημα της Α΄ κατηγορίας της ΕΠΣ Κυκλάδων έχει οριστεί για την Δευτέρα 21 Αυγούστου 2017 ώρα 19.00 στο Δημοτικό στάδιο Μήλου.
Με όρεξη και μεράκι για καλό ποδόσφαιρο ξεκινάει στις 21 Αυγούστου την προετοιμασία του ενόψει της νέας αγωνιστικής σεζόν ο Παμμηλιακός.
Η ανακοίνωση:
Ενημερώνουμε τα μέλη της Ανδρικής ομάδας ποδοσφαίρου ότι η έναρξη της φετινής προετοιμασίας για το πρωτάθλημα της Α΄ κατηγορίας της ΕΠΣ Κυκλάδων έχει οριστεί για την Δευτέρα 21 Αυγούστου 2017 ώρα 19.00 στο Δημοτικό στάδιο Μήλου.