Η διαδικασία θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 4 Αυγούστου στο Πνευματικό Κέντρο της Παντάνασσας. Οι κάλπες θα ανοίξουν στις 12 το μεσημέρι και θα κλείσουν στις 8 το βράδυ.
Η ανακοίνωση του Πανναξιακού:
Το Δ.Σ. του Πανναξιακού Α.Ο.Κ. ανακοινώνει τη διεξαγωγή εκλογών για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου, την Κυριακή 4 Αυγούστου 2024 στο Πνευματικό Κέντρο της Παντάνασσας.
Η εκλογική διαδικασία θα ξεκινήσει στις 12 το πρωί και οι κάλπες θα κλείσουν στις 8 το βράδυ.
Όσοι επιθυμούν να θέσουν υποψηφιότητα παρακαλούνται όπως το γνωρίσουν στο Διοικητικό Συμβούλιο το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 31-07-2024 και ώρα 21:00, επικοινωνώντας στα τηλέφωνα 6958788891 και 6944941707.
Καλούμε όλους τους φίλους της ομάδας μας να προσέλθουν στις κάλπες για την ανάδειξη του νέου συμβουλίου του Σωματείου!!