Σάββατο, 15 Οκτωβρίου 2011 20:11

ΠΑΙΔΩΝ: ΑΜΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1-4 (PHOTOS)…

FILOTI-AOP_PAIDES

Για την 2η αγωνιστική του 2ου ομίλου του πρωταθλήματος παίδων, διεξήχθη ο αγώνας μεταξύ του ΑΜΣ Φιλωτίου και του ΑΟ Πάρου.

Ο αγώνας έγινε στο γήπεδο του Φιλωτίου, με την ομάδα του ΑΟ Πάρου να φεύγει νικήτρια  με σκορ 1-4, πραγματοποιώντας την δεύτερη νίκη στο πρωτάθλημα σε ισάριθμα παιχνίδια, που έχει δώσει .

Το σκορ άνοιξε προς το τέλος του πρώτου ημιχρόνου για την ομάδα του ΑΟ Πάρου με γκολ που πέτυχε ο Νίκα.

Λίγο μετά ο Κρουσταλάκης  έκανε το 0-2 για τον ΑΟ Πάρου, σκορ με το όποιο πήγαν οι δύο ομάδες στα αποδυτήρια.

Στην επανάληψη το Φιλώτι μπήκε δυνατά στο παιχνίδι και κατάφερε να μειώσει σε 1-2 με τον Καλαβρό .

Στην συνεχεία ο Θοδωρής Καζακίδης πέρασε στον αγώνα τον Δεκαβαλα, ο όποιος με γκολ στο 20Ο και στο 28Ο του δευτέρου ημιχρόνου, διαμόρφωσε και το τελικό1-4.

ΑΜΣ Φιλωτίου(Ψαρράς)Γρατσίας Ε., Μουστάκης Γ., Μουστάκης Ε., Μουστάκης Γ., Κρασσάς Σ., Βασιλάκης Κ., Μουστάκης Π., Καλαβρός Ν., Μανιός Χ., Μανιός Γ., Ψαρράς Γ.

ΑΟ Πάρου(Καζακίδης):Παντελαίος Α., Σάμιος Π., Σταθερός Ν., Σιέττος Π., Καλόγηρος Π., Μαριάνος Α., Τσαντάνης Ν., Γιουρτζίδης Π., Βιαζής Ι., Νίκας Ι., Κρουσταλάκης Θ.