Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
|
1. |
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ |
Σάββατο |
26/01/13 |
15:45 |
ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΔΕΣΥΠΡΗΣ Ν., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. |
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
|
2. |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ |
Παρασκευή |
25/01/13 |
21:45 |
ΠΑΝΤΟΣ Θ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α. |
3. |
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΥΡΟΥ |
ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ |
Σάββατο |
26/01/13 |
11:00 |
ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ε., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι. |
4. |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ |
Τρίτη |
29/01/13 |
15:15 |
ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ Λ., ΠΑΓΩΝΗΣ Α., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ. |
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ |
||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
|
5. |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ |
Σάββατο |
26/01/13 |
10:15 |
ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ Α., ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Ν., VAN AAKEN Φ. |
6. |
ΛΑΒΑ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ |
Σάββατο |
26/01/13 |
14:15 |
ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. |
|
7. |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ |
Σάββατο |
26/01/13 |
16:30 |
ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. |
|
ΚΥΠΕΛΛΟ |
||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
|
8. |
Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ |
ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ |
Παρασκευή |
08/02/13 |
16:45 |
|
9. |
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ |
Τετάρτη |
13/02/13 |
15:00 |
|
ΝΕΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
|
10. |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΑΞΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙΟΥ |
ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ |
Κυριακή |
27/01/13 |
13:00 |
VAN AAKEN Φ. |
11. |
ΑΕ ΝΑΞΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ |
Κυριακή |
27/01/13 |
15:30 |
VAN AAKEN Φ. |
12. |
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ |
ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ |
Κυριακή |
27/01/13 |
19:45 |
ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι. |
ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ |
||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
|
13. |
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - ΝΕΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΥΡΟΥ |
Κυριακή |
27/01/13 |
15:30 |
ΡΟΥΣΣΟΣ Ι., ΠΑΓΩΝΗΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α. |
|
ΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ |
||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
|
14. |
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ |
ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ |
Κυριακή |
27/01/13 |
15:30 |
|
Δ ΕΘΝΙΚΗ 9ος ΟΜΙΛΟΣ |
||||||
Αγώνας |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητές |
|
15. |
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Π.Ο. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ |
ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ |
Κυριακή |
27/01/13 |
10:45 |
|
16. |
Α.Ο. ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ |
ΔΗΜ. ΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ |
Κυριακή |
27/01/13 |
12:00 |