ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ UNDER 7
12/5-18:30 Στάδιο Παροικιάς: ΑΟ Πάρου - Μαρπησσαϊκός
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ UNDER 9
12/5-19:30 Στάδιο Παροικίας: ΑΟ Πάρου - Μαρπησσαϊκός
12/5-10:00 Γήπεδο Αλυκής: Αλυκή – Σχολή ΠΑΟ Πάρου
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ UNDER 11
12/5-20:30 Στάδιο Παροικίας: ΑΟ Πάρου - Μαρπησσαϊκός
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ UNDER 13
12/5-18:30 Στάδιο Παροικίας: ΑΟΠ Α'- Αλυκή
12/5-20:00 Στάδιο Παροικίας: Νηρέας- ΑΟΠ β'
Οι έως τώρα σκόρερ είναι οι:
Στην κατηγορία under 13
4 γκολ Σαρρής Κοσμάς (Αλυκή).
3 γκολ Κονταράτος Αντώνης (Αλυκή).
2 γκολ Καντιώτης Ιάκωβος (Αλυκή), Φρατζεσκάκης Γιώργος (ΑΟ Πάρου Α'), Γιάννος Σπύρος (Νηρέας).
1 γκολ Κορτιανος Παντελής (Νηρέας), Ντομπρης Κ. (ΑΟ Πάρου Α') Νταουτλαρι Κελβιν (ΑΟ Πάρου Α') Αργελας Γιάννης (ΑΟ Πάρου Α') Σενκα Ροναλντο (ΑΟ Πάρου Β'), Χισκα Ρομαριο (ΑΟ Πάρου Β'),
Στην κατηγορία under 11
5 γκολ: Σαρρής Τάσος (ΑΟ Πάρου)
4 γκολ: Πρίνα Εμμανουήλ (Αλυκή) και Μπάλιος Βασίλης (Νηρέας)
3 γκολ: Χισκα Μ. (ΑΟ Πάρου)
2 γκολ: Καραφυλλάκης Αριστοτέλης (ΑΟ Πάρου), Τσιτινίδης Γιώργος (Νηρέας), Μαμάσης Ανδρέας (Μαρπησσαϊκός), Καραχάλιος Δημήτρης (Νηρέας), πιερτζοβανης Αλέξανδρος (Νηρέας), Γγκέτσι Βαλτιόν (Νηρέας).
1 γκολ: Λουκής Βασίλης (ΑΟ Πάρου), Τσόκα Ιωσήφ (ΑΟ Πάρου), Χριστόφορος Παναγιώτης (Νηρέας), Σπανοπουλος Γρηγόρης (Νηρέας), Αλιπραντης Λευτέρης (Μαρπησσαϊκός), Τζανακόπουλος Κώστας (Μαρπησσαϊκός).
Στην κατηγορία under 9
5 γκολ: Σιμοπουλος Νεκτάριος (Νηρέας),
4 γκολ: Μάρκου Κριστιαν (Αλυκή)
2 γκολ: Μανιώτης Παύλος (ΑΟ Πάρου), Σκιαδάς Διονύσης (p.s.s. Πάρου), Παντελαίος Στέφανος (Αλυκή), Φραντζής Στέφανος (Μαρπησσαϊκός), Πατέλης Αντώνης (Μαρπησσαϊκός), Γούλας Ηλίας (Μαρπησσαϊκός), Κιοσέ Ελιντινον (Μαρπησσαϊκός), Καρποδινης Γιάννης (Νηρέας).
1 γκολ: Κονταξακης (Πάνθεον) Αποστολόπουλος Νεκτάριος (Μαρπησσαϊκός) Σκιαδάς Νίκος (ΑΟ Πάρου), Λόκα Γκερτι (Νηρέας), Ζουμής Αλέκος (Μαρπησσαϊκός).
και στην κατηγορία under 7
5 γκολ Ταντάνης Mίλτος (Νηρέας).
4 γκολ Αποστολόπουλος Χρόνης (Μαρπησσαϊκός).
2 γκολ Τσωλης Παναγιώτης (ΑΟ Πάρου).
1 γκολ Νικολάου Χ. (ΑΟ Πάρου) Πετρόπουλος Γιώργος (Νηρέας) Κολυδάς Γιώργος (Νηρέας) Γεμελιάρης Ιάσωνας (Μαρπησσαϊκός) ζουμής Γιάννης (Μαρπησσαϊκός) Μελανίτης Ανδρέας (Μαρπησσαϊκός).