2η Αγωνιστική League Cup Κέας
Σαββάτο 12/11/2011 17.30
Αστέρας F.C. - Αρισταίος F.C. 7-3
Εύκολη νίκη για τον Αστέρα ο οποίος βρίσκεται με το μισό πόδι στα ημιτελικά του League Cup. Ο Diti ήταν ο κορυφαίος του αγώνα.
ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
3’ 1-0 JULI
7’ 2-0 DITI
10’ ΚΙΤΡΙΝΗ ΓΙΑ ΑΣΤΕΡΑ KACI
15’ 2-1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
20’ 2-2 ΚΟΡΑΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
22’ ΚΙΤΡΙΝΗ ΓΙΑ ΑΣΤΕΡΑ AGUR
24’ 3-2 DITI
33’ 4-2 DITI
37’ ΚΙΤΡΙΝΗ ΓΙΑ ΑΡΙΣΤΑΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
40’ 5-2 JULI
44’ ΚΙΤΡΙΝΗ ΓΙΑ ΑΣΤΕΡΑ ΜΕΝΙ
48’ 6-2 DITI
51’ ΚΙΤΡΙΝΗ ΓΙΑ ΑΣΤΕΡΑ JULI
52’ KOKKINH ΓΙΑ ΑΣΤΕΡΑ KACI (2η ΚΙΤΡΙΝΗ)
53’ 7-2 JULI
60’ 7-3 ΜΟΡΦΩΝΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Κυριακή 13/11/2011 13.30
Cebollitas F.C. - Στρουμφάκια F.C. 4-4
Πολύ καλό παιχνίδι από δυο ομάδες που δείχνουν από τα φαβορί της διοργάνωσης… Οι Cebolitas δεν μπόρεσαν να κρατήσουν το 4-1 και τα Στρουμφάκια με αντεπίθεση διαρκείας πήραν τον βαθμό της ισσοπαλίας.
ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
7’ 0-1 ΗΟΗΧΑ SADIK
15’ 1-1 MURATI ΣΤΕΛΙΟΣ
18’ ΚΙΤΡΙΝΗ ΓΙΑ CEBOLITAS ΒΑΛΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
21’ 2-1 ΒΑΛΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
30’ ΚΙΤΡΙΝΗ ΓΙΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ XHULIO KUKA
35’ ΚΙΤΡΙΝΗ ΓΙΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ ELKIS SOLAKU
41’ ΚΙΤΡΙΝΗ ΓΙΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ HALILI ILIA
44’ 3-1 MURATI ΣΤΕΛΙΟΣ
50’ 4-1 ΒΑΛΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
56’ 4-2 XHULIO KUKA
60’ 4-3 HALILI ILIA
65’ KOKKINH ΓΙΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ XHULIO KUKA (2η ΚΙΤΡΙΝΗ)
63’ 4-4 HALILI ILIA
62’ ΚΙΤΡΙΝΗ ΓΙΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ GJOSHI FRANKO
Κυριακή 13/11/2011 15.30
Trebeshina F.C. - Λέων Κέας F.C. 3-1
Νίκη για την Trebeshina μετά από αρκετό καιρό. Ο Λέων παρουσιάστηκε κατώτερος των περιστάσεων και δίκαια ήρθε η ήττα.
ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
17’ 0-1 ΜΑΝΩΛΕΜΗΣ ΝΙΚΟΣ
25’ 1-1 OLTI
45’ 2-1 MIRLAND
45’ ΚΙΤΡΙΝΗ ΓΙΑ ΛΕΩΝ ΠΑΤΗΤΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ
60’ ΚΙΤΡΙΝΗ ΓΙΑ TREBESHINA MIRLAND
68’ 3-1 LINDOR
Κυριακή 13/11/2011 17.30
Καρθαία F.C. - Λαγοί United F.C. 2-8
Καταιγιστικοί οι Λαγοί, σκόρπισαν στους πέντε ανέμους την Καρθαία... Γιώργος Παούρης on fire για τους Λαγούς οι οποίοι είναι μες τα φαβορί για την διοργάνωση.
ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
20’ 1-0 ΠΑΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
34’ 1-1 ΠΑΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
36’ 1-2 ΡΟΥΣΟΥΝΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
45’ 1-3 ΠΑΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
50’ 1-4 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΑΚΗΣ
50’ 1-5 ΚΟΡΑΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
60’ 2-5 ΠΑΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
61’ 2-6 ΜΑΝΩΛΕΜΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
62’ 2-7 ΠΑΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
63’ 2-8 ΡΟΥΣΟΥΝΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
5η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Κέας
Σαββάτο 19/11/2011 17.30
Αρισταίος F.C. - Καρθαία F.C. 10-4
Πήρε το ντέρμπι ουραγών ο Αρισταίος εκμεταλλευόμενος τις πολλές απουσίες της Καρθαίας. Πολύ καλός ο Σολακίδης που σημείωσε χατ τρικ.
ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
10’ 1-0 ΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ
15’ 1-1 ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
23’ 2-1 ΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ
29’ 2-2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
30’ 3-2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
33’ 4-2 ΚΟΡΑΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
36’ 5-2 ΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ
40’ 6-2 ΜΟΡΦΩΝΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
42’ 7-2 ΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ
54’ 7-3 ΤΟΥΝΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
56’ 7-4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
60’ 7-5 ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
64’ 8-5 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
67’ 9-5 ΜΟΡΦΩΝΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
70’ 10-5 ΜΟΡΦΩΝΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Κυριακή 20/11/2011 13.30
Trebeshina F.C. - Cebollitas F.C. ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Η ομάδα της Trebeshina δεν εμφανίστηκε στο γήπεδο και θα αποφασίσει η διοργανώτρια αρχή για την τύχη του αγώνα.
ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Κυριακή 20/10/2011 15.30
Στρουμφάκια F.C. - Λέων Κέας F.C. ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Η ομάδα του Λέων δεν εμφανίστηκε στο γήπεδο και θα αποφασίσει η διοργανώτρια αρχή για την τύχη του αγώνα.
ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
Κυριακή 20/10/2011 17.30
Αστέρας F.C. - Λαγοί United F.C. 2-8
Άλλη μία νίκη για τους Λαγούς που διατηρήθηκαν στις πρώτες θέσεις της βαθμολογίας. Πολύς καλός ο ρυθμός του αγώνα, με τον Αστέρα να υποκύπτει στις πολλές –ακόμα μια φορά- απουσίες του.
ΦΥΛΛΟ ΑΓΩΝΑ
10’ 1-0 DIDI
13’ 1-1 ΠΑΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
15’ 1-2 ΠΑΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
23’ 1-3 ΜΑΝΩΛΕΜΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
30’ 1-4 ΑΥΤΟΓΚΟΛ
42’ 1-5 ΠΑΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
50’ 1-6 ΚΟΡΑΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
57’ 1-7 ΡΟΥΣΟΥΝΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
60’ 1-8 ΜΟΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
69’ 2-8 DIDI
TOP 10 ΣΚΟΡΕΡ SUPERLEAGUE
1.ΠΑΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΑΓΟΙ) 10
2.ILIAS HALILI (ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ) 8
3.DIDI (ΑΣΤΕΡΑΣ) 7
-.FRANKO GJOSHI (ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ) 7
-.ΒΑΛΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (CEBOLITAS) 7
6.ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΚΑΡΘΑΙΑ) 6
-.ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (CEBOLITAS) 6
8.ΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ (ΑΡΙΣΤΑΙΟΣ) 4
-.ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ Δ. ΚΩΣΤΑΣ (ΑΡΙΣΤΑΙΟΣ) 4
-.ΒΑΛΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (CEBOLITAS) 4
-.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ (ΚΑΡΘΑΙΑ) 4
-.ΤΟΥΝΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΚΑΡΘΑΙΑ) 4
-.ΘΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ) 4
TOP 10 ΣΚΟΡΕΡ LEAGUE CUP
1.ΒΑΛΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (CEBOLITAS) 6
-.DIDI (ΑΣΤΕΡΑΣ) 6
3.ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (CEBOLITAS) 5
-.ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ Δ. ΚΩΣΤΑΣ (ΑΡΙΣΤΑΙΟΣ) 5
-.ΠΑΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΛΑΓΟΙ) 5
6.ΡΟΥΣΟΥΝΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΛΑΓΟΙ) 4
7.ΠΑΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΚΑΡΘΑΙΑ) 3
-.ΠΑΤΗΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΛΕΩΝ) 3
9.ΜΙΧΑΗΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (ΛΑΓΟΙ) 2
-.ΤΟΥΝΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΚΑΡΘΑΙΑ) 2
-.ΠΟΛΙΤΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ (CEBOLITAS) 2
-.ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ) 2
-.MURATI ΣΤΕΛΙΟΣ (CEBOLITAS) 2
-.HALILI ILIA (ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ) 2
-.JULI (ΑΣΤΕΡΑΣ) 2
ΠΙΝΑΚΑΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ LEAGUE CUP | |||||||
Α ΟΜΙΛΟΣ | Β ΟΜΙΛΟΣ | ||||||
ΟΜΑΔΑ | ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜΟΙ | ΓΚΟΛ | ΟΜΑΔΑ | ΑΓΩΝΕΣ | ΒΑΘΜΟΙ | ΓΚΟΛ |
ΑΣΤΕΡΑΣ F.C. | 1 | 3 | 4-1 | CEBOLITAS F.C. | 1 | 3 | 12-3 |
ΑΡΙΣΤΑΙΟΣ F.C. | 1 | 1 | 5-5 | ΛΑΓΟΙ UNITED F.C. | 1 | 3 | 5-0 |
ΛΕΩΝ ΚΕΑΣ F.C. | 1 | 1 | 5-5 | ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ F.C. | 1 | 0 | 0-5 |
TREBESHINA F.C. | 1 | 0 | 1-4 | ΚΑΡΘΑΙΑ F.C. | 1 | 0 | 3-12 |