Προσεχείς Αγώνες
ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 2022-2023 (4η φάση) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-14 - ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-14 ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 26/11/22 | 19:00 | 3-3 | |
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
A.E. MYKONOY - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ | ΚΟΡΦΟΥ | Κυριακή | 27/11/22 | 15:00 | 2-1 | |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES (6η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Κυριακή | 27/11/22 | 10:00 | ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., VAN AAKEN Φ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. | 2-0 |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 27/11/22 | 14:45 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ) |
5-1 |
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 1oς ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ | ΤΗΝΟΥ | Κυριακή | 27/11/22 | 12:30 | ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. | 3-2 |
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β | ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 27/11/22 | 15:30 | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε. | 1-1 |
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 3oς ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 26/11/22 | 19:00 | ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΠΕΓΙΟΣ Γ. | 2-0 |
Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Σάββατο | 26/11/22 | 15:00 | ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α. | 4-1 |
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Κυριακή | 27/11/22 | 11:30 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α. | 8-1 |
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Τετάρτη | 30/11/22 | 16:45 | ||
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 26/11/22 | 14:00 | ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. | 5-0 |
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Κυριακή | 27/11/22 | 14:30 | ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., VAN AAKEN Φ. | 5-2 |
Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 26/11/22 | 15:30 | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε. | 3-1 |
6η αγωνιστική | ||||||
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 26/11/22 | 17:30 | ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. | 3-3 |
10η αγωνιστική | ||||||
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Κυριακή | 27/11/22 | 14:00 | ΔΡΟΣΟΣ Γ. | 5-0 |
6η αγωνιστική | ||||||
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Κυριακή | 27/11/22 | 15:30 | ΔΡΟΣΟΣ Γ. | 1-0 |
Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1 - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ | Σάββατο | 26/11/22 | 11:00 | ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. | 0-3 |
3η αγωνιστική | ||||||
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 26/11/22 | 11:30 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α. | 2-3 |
1η αγωνιστική | ||||||
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2 - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ | Σάββατο | 26/11/22 | 12:30 | ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. | 0-5 |
3η αγωνιστική | ||||||
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1 | ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ | Κυριακή | 27/11/22 | 11:00 | ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. | 4-1 |
6η αγωνιστική | ||||||
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2 | ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ | Κυριακή | 27/11/22 | 12:30 | ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. | 5-0 |
Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Κυριακή | 27/11/22 | 09:30 | ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι. | 3-5 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.