Προσεχείς Αγώνες
A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 11/01/20 | 21:30 | ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ. | 0-2 |
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 12/01/20 | 16:00 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΣ Ν. | 2-3 |
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Τετάρτη | 15/01/20 | 15:00 | 3-0 α.α. | |
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Τετάρτη | 15/01/20 | 16:30 | 3-0 | |
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ | Κυριακή | 12/01/20 | 12:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. | 0-3 |
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ Β - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 11/01/20 | 17:00 | ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ. | 5-2 |
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΙΟΥ | Κυριακή | 12/01/20 | 11:00 | ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Κ. | 1-2 |
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 12/01/20 | 11:30 | 3-1 | |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ | ΔΗΜ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 12/01/20 | 12:30 | 1-0 | |
Α.Ο. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΔΗΜ.ΣΤ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ | Κυριακή | 12/01/20 | 15:00 | 0-1 | |
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Κυριακή | 12/01/20 | 11:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΚΟΥΚΑ Α., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. | 4-0 |
ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 12/01/20 | 12:45 | ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. | 1-0 |
Κ-16 BIOCLEAN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Σάββατο | 11/01/20 | 12:00 | VAN AAKEN Φ. | 2-1 |
Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Κυριακή | 12/01/20 | 11:00 | VAN AAKEN Φ. | 3-10 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.