Πλέον η ομάδα της Σαντορίνης θα παίξει αύριο το εξ αναβολής παιχνίδι με τον Ιπποκράτη Κω που μπορεί να την φέρει ψηλά στον βαθμολογικό πίνακα.
Δείτε την ακτινογραφία της 4ης αγωνιστικής:
2ος Όμιλος – 4η αγωνιστική
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ιπποκράτης Κω 74-38
Σαντορίνη-ΕΦΑΟ Ζωγράφου 61-38
ΚΑΟ Μελισσίων-Αμύντας 56-55
Τερψιθέα Γλυφάδας-Αγ. Παρασκευή 44-51
Σάββατο 6 Νοεμβρίου
ΑΕΚ Περιστερίου-Πρωτέας Βούλας 52-66
Ρεπό: Αθηναϊκός
Αναλυτικά τα παιχνίδια
ΓΣ Κρόνος – Ιπποκράτης Κω 74-38
Διαιτητές: Παπαγεωργίου-Τσαούση
Δεκάλεπτα: 18-9, 40-21, 59-30, 74-38
ΓΣ Κρονος (Νικολαϊδου-Τσιαντής): Πολιτοπούλου 10(2), Φρέρη 7(1), Τσιμπίδη 8(2), Γεωργακοπούλου 14(2), Καλομιτσίνη, Στεφανίδου 5(1), Γρηγοροπούλου 7, Μπλιθικιώτη 6, Τσάμη 2, Δραμιτινού 1, Γιαμπάνη 10, Κυριακοπούλου 4.
Ιπποκράτης Κω (Αργυρίου): Γκοτζάι 1, Πατμίου, Κιαπόκα 2, Καλυμνιονάρη 8(2), Σβύνου 4, Χρυσάκη 14, Γιαλούση 2, Ψαρρού 3 , Μίλκοβιτς 2, Κουντουριώτη 2.
ΑΕ Σαντορίνης – EΦΑΟ Ζωγράφου 61-38
Διαιτητές: Παπαδόπουλος-Περδετζογλου
Δεκάλεπτα: 19-06, 33-14, 42-27, 61-38
Αθλητική Ένωση Σαντορίνης (Μάμμος): Τσολακίδου, Τρούνι, Τσούπα, Σιγάλα 8, Αξιοπούλου 2, Ρεντζεπέρη 24, Αργυρού, Παπαμαρκάκη 16 (4), Πετράκη 5, Παντζιαρίδη, Τσαβδαρίδη, Σπηλιώτη 6.
ΕΦΑΟ Ζωγράφου (Σκαρλάτος): Αντωνιάδου 7, Χόνι 2, Νιτσόγλου 3 (1), Στεριοπούλου 11, Ψαρρού, Παπαγεωργίου, Μάνου 12, Καλαϊτζιδάκη 3.
Μελίσσια – Αμύντας 56-55
Διαιτητές: Ραπτογιάννης, Γεωργόπουλος
Δεκάλεπτα: 21-14, 33-30, 45-47, 56-55
Μελίσσια (Καλογερόπουλος Π – Καλογερόπουλος Χρ): Παναγιωτίδη 5 (1), Βόσσου 7, Ανδρικοπούλου 7 (1), Πατέρα, Καραχάλιου 6, Κοιλιαρίδη, Τάρλα 16 (3), Χιώτη 12, Τίγκα, Παρθενίου 3 (1), Βελέντζα, Τριανταφύλλη
Αμύντας (Δρακάκη – Λιάκου): Κλείτσα 12 (2), Μαργώνη 8 (2), Πολιτοπούλου 18, Ντάνου Γ 2, Μαζαράκη 4, Αθανασούλια 3 (1), Ντάνου Α 2, Σιδηροπούλου 6, Τσαχιρίδη
Τερψιθέα Γλ.- Αγ.Παρασκευή 44-51
Διαιτητές: Ροδόπουλος-Αυγούστογλου
Δεκάλεπτα: 9-10, 26-19, 38-34, 44-51
Τερψιθέα (Βασιλάκος): Κορδαλή 2, Ντάνου, Ιωαννιδου 23(3), Αγκάι, Λαμπράκη 6, Φλώκα, Μαρίνου, Παπαδογούλα, Συγγρού 7, Καντέλη 6, Μπακάλη, Μουστάκα.
Αγ.Παρασκευή (Τασιόπουλος): Πενέλη, Στούπα 11(2), Χατήρα, Τσιαδή 16(2), Ακρίβου 8, Ευαγγελάτου 2, Σακουλάκη, Καράμπελα, Γρίσπου 8, Τριανταφυλλου 6.
Η βαθμολογία
1. Πρωτέας Βούλας 8
2. Αγία Παρασκευή 7
3. ΚΑΟ Μελισσίων 7
4. Κρόνος Αγίου Δημητρίου 6
5. Τερψιθέα Γλυφάδα 6
6. Αμύντας 5
7. ΑΕ Σαντορίνης 5
8. Αθηναϊκός 4
9. ΑΕΚ Περιστερίου 3
10. ΕΦΑΟ Ζωγράφου 3
11. Ιπποκράτης Κω 3
Η επόμενη αγωνιστική (5η, 21/11)
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Κρόνος Αγίου Δημητρίου
Ιπποκράτης Κω-Τερψιθέα Γλυφάδα
Αγία Παρασκευή-ΑΕΚ Περιστερίου
Πρωτέας Βούλας-Αθηναϊκός
Αμύντας-ΑΕ Σαντορίνης
Ρεπό: ΚΑΟ Μελισσίων