Αναλυτικά:
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-14 2023-2024 (5η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ - Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠ. ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙ | Τρίτη | 05/03/24 | 14:00 | ||
Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ - Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΛΕΣΒΟΥ | Τετάρτη | 06/03/24 | 12:00 | ||
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ-16 2023-2024 (5η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Ε.Π.Σ. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ - Ε.Π.Σ. ΣΑΜΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΓΗΠ. ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙ | Τρίτη | 05/03/24 | 17:00 | ||
Ε.Π.Σ. ΛΕΣΒΟΥ - Ε.Π.Σ. ΧΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΛΕΣΒΟΥ | Τετάρτη | 06/03/24 | 15:00 | ||
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (25η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
A.E. MYKONOY - Α.Π.Ο. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΚΟΡΦΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 11:30 | 0-1 | |
Α.Π.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 13:30 | 2-1 | |
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - A.E. MYKONOY | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 12:30 | 2-1 | |
Β ΦΑΣΗ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ BLUE STAR FERRIES (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 11:00 | ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) |
2-2 |
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 21:00 | ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΒΑΙΛΑΣ Γ. | 2-0 |
Α.Ε. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 13:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ) |
2-0 |
Κ-16 WINDOOR -2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 09:30 | ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Π. | 0-5 |
14η αγωνιστική | ||||||
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 16:00 | ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ Π. | 0-1 |
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 12:00 | ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΒΑΙΛΑ Λ. | 2-1 |
Κ-14 HAUSBRANDT - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. | ΤΗΝΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 12:30 | ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι. | 2-4 |
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 14:30 | ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ Ε. | 4-0 |
Κ-14 HAUSBRANDT - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 14:45 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΚΥΠΡΑΙΟΣ Ι. | 1-1 |
7η αγωνιστική | ||||||
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Δευτέρα | 04/03/24 | 17:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Κ. | Αναβολή |
Κ-14 HAUSBRANDT - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 17:00 | ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΒΑΙΛΑ Λ. | 0-0 |
3η αγωνιστική | ||||||
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 1 | ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 19:00 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ. | 2-0 |
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ 2 | ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ | Σάββατο | 02/03/24 | 21:00 | ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΣΦΥΡΟΕΡΑΣ Γ. | 6-0 |
Κ-12 ΝΙΚΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 02/03/24 | 11:45 | ΔΡΟΣΟΣ Γ. | 5-1 |
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Τρίτη | 05/03/24 | 17:45 | ||
Κ-12 ΝΙΚΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΙMERΥS ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ | Κυριακή | 03/03/24 | 14:45 | ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Σ. | 4-4 |
6η αγωνιστική | ||||||
ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ | Δευτέρα | 04/03/24 | 15:00 | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Κ. | Αναβολή |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.