Πέμπτη, 10 Νοεμβρίου 2022 18:56

Το πρόγραμμα της Volleyleague (4η αγων.) και της Volleyleague Γυναικών (5η αγων.)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των Εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 11-13 Νοεμβρίου 2022.

Volley League - 4η αγωνιστική

Παρασκευή 11 Νοεμβρίου 2022

Γυμναστήριο ΔΑΚ Καλυβίων, 18.00: Φ.Ε.Σ.Αριστοτέλης - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Δανιηλίδου, Πορτοκαλίδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Βένος, Χανός, Γραμματεία: Συρομάχου.

Σάββατο 12 Νοεμβρίου 2022

Γυμναστήριο Β.Α.Κ. Ηρακλείου, 17.00: Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Αγγελίδης, Καραπουλάκης, Παρατηρητής: Βλαχάκης, Επόπτες: Μανωλάκης, Συκάς, Γραμματεία: Αβραμοπούλου.

Γυμναστήριο Αγίου Θωμά Μαρούσι (κεκλεισμένων θυρών), 21.15: Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Ο. Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ
Διαιτητές: Βουδούρης, Γεροθόδωρος, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Αρβανίτης, Βαρατάσης, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Γυμναστήριο Ζηρίνειο Κηφισιάς, 21.30: Α.Ο.Π.Κηφισιάς - Α.Ο.Ν.Σ.Μίλων
Διαιτητές: Κουτσούλας, Ράντσιου, Παρατηρητής: Ιορδανίδης, Επόπτες: Κατσιάρας, Τσίτσικας, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Κυριακή 13 Νοεμβρίου 2022

Γυμναστήριο Αλέξανδρος Νικολαΐδης Πολίχνης 18.00: Πήγασος Πολίχνης - Α.Σ.Άθλος Ορεστιάδας
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Βασιλειάδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Λούμσι, Παπαδοπούλου, Γραμματεία: Δεληκωστίδου.

Volley League Γυναικών - 5η αγωνιστική

Σάββατο 12 Νοεμβρίου 2022

PAOK Sports Arena, 17.00: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Ισκάς, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης, Επόπτες: Σταυρίδου, Παπαδοπούλου, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.

Γυμναστήριο Μίκρας 18.00: Α.Σ. Άρης - Ζ.Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Κατσιούλης, Σταυριανίδης, Επόπτες: Βασδέκης, Ψύχου, Γραμματεία: Πασπάλα.

Γυμναστήριο «Χαλκιοπούλειο» 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 - Α.Ο. Αιγάλεω
Διαιτητές: Φραγκάκης, Κουτσής, Παρατηρητής: Παναγής, Επόπτες: Καλαντζής, Στάικος, Γραμματεία: Γούβαλη.

Γυμναστήριο «Απ. Κόντος» 18.45: Α.Ε.Κ. - Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Μυλωνα΄κης, Μουλά Λ., Παρατηρητής αγώνα: Πέρρος, Παρατηρητής διαιτησίας: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Παυλάκης, Κώτσιας, Γραμματεία: Τρίκκα.

Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ Σαντορίνη, 19.00: Α.Ο. Θήρας - Α.Σ.Π. Θέτις
Διαιτητές: Ονόπας, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Δρόσος, Σαμοθράκης, Γραμματεία: Καλιγέρη.

Γυμναστήριο «Μ. Μερκούρη», 20.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Ηλυσιακός Α.Ο.
Διαιτητές: Νικάκης, Γεωργιάδης Στ., Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Τρίκκας, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Νικολάου.

Κατηγορία ΒΟΛΕΪ
 

PAS NAXOU EGGRAFES

ΓΡΑΤΣΙΑΣ 400Χ400

BETARADES 300X250

IV Banner

Σχολιάστε το άρθρο

© 2004 - 2023 All Rights Reserved. | Φιλοξενία & Κατασκευή HostPlus LTD

hostplus 35

0
Shares