Τετάρτη, 24 Νοεμβρίου 2021 18:16

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές για την 1η και 11η αγωνιστική της Volleyleague Γυναικών

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της Volleyleague Γυναικών για την 10η και 11η αγωνιστική που θα γίνουν το Σάββατο (27/11) και την Τετάρτη (1/12).

Volley League Γυναικών - 10η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

Μ. Μερκούρη 17.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Φραγκάκης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Παπαγιαννόπουλος, Κατσιάρας, Γραμματεία: Θεοδωρίου.

Στ. Καλαϊτζής 17.00: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες - Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Χρηστίδης, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Βαρατάσης, Μαλλιάρα, Γραμματεία: Παπασηφάκη.

Δ.Α.Κ. Ευόσμου 18.00: Α.Π.Σ. Αίας - Α.Ο. Μαρκοπούλου
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Τσιούλα, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Κοτσικάρη, Φλώρου, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.

Μίκρα 18.00: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Διαιτητές: Ισκάς, Δημητρίου, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου, Επόπτες: Διονά, Καπλάνης, Γραμματεία: Σιδηρά.

Απ. Κόντος Ν. Φιλαδέλφεια 18.45: Α.Ε.Κ. - Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Ονόπας, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Αρβανίτης, Χατζηβασιλείου, Γραμματεία: Τάλαρου.

Α. Φώτσης Ιλίσια 19.00: Ηλυσιακός Α.Ο. - Α.Ο. Λαμίας 2013
Διαιτητές: Βουδούρης, Ράντσιου, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Μαλλιάρα, Χατζηθωμά, Γραμματεία: Ψαρρά.

Δ.Α.Κ. Νάξου 19.00: Πανναξιακός Α.Ο.Ν. - Α.Σ.Π. Θέτις
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Γεωργάκη, Παρατηρητής: Παπαστάμος, Επόπτες: Θεοδοσίου, Κουκουμάκας Π., Γραμματεία: Νικολάου.

Volley League Γυναικών - 11η αγωνιστική

Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου 2021

Άγιος Θωμάς Μαρούσι 17.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.

Διαιτητές: Κουτσούλας, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Αρβανίτη, Κατερλή, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Μίκρα 18.00: Α.Σ. Άρης - Α.Π.Σ. Αίας
Διαιτητές: Σταυριανίδης, Μούζουλας, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Βασδέκης, Διονά, Γραμματεία: Δεληκωστίδου.

Μαρκόπουλου 18.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου - Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Ράντσιου, Μαριδάκης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Μαλλιάρα, Σταθοπούλου, Γραμματεία: Τάλαρου.

Χαλκιοπούλειο Λαμίας 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 - Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Κουτσής, Παρατηρητής: Θεμελής, Επόπτες: Καλαντζής, Στάικος, Γραμματεία: Καραβάνα.

Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. Σαντορίνης 18.00: Α.Ο. Θήρας - Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Βουδούρης, Μαρκάτης, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Δρόσος, Χατζηθωμά, Γραμματεία: Γαρδέλη.

Γ. Γεννηματάς 18.00: Α.Σ.Π. Θέτις - Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Διαιτητές: Βελώνης, Λιάκου, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Ανδρέου, Γεωργοπούλου, Γραμματεία: Καλιγέρη.

Π. Σαλπέας Πειραιάς 20.00: Α.Ο.Φ. Πορφύρας - Ηλυσιακός Α.Ο.
Διαιτητές: Ονόπας, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Κατσιάρας, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Καστάνη.

Κατηγορία ΒΟΛΕΪ

BANNER PAS NAXOU 2021

AKADIMIES PANNAXIAKOS

BETARADES 300X250

Σχολιάστε το άρθρο

© 2004 - 2021 All Rights Reserved. | Φιλοξενία & Κατασκευή HostPlus LTD

hostplus 35

0
Shares