Δευτέρα, 18 Ιουνίου 2012 11:36

Θεωρίες συνωμοσίας...

italia 2-2-1

Ο εφιάλτης του 2004 ξυπνά απόψε για την Ιταλία, αφού αν Ισπανία καιΚροατία έρθουν ισόπαλες με σκορ 2-2 προκρίνονται μαζί στην επόμενη φάση και πετάνε εκτός διοργάνωσης τη Σκουάντρα Ατζούρα! Εμείς θα καλυφθούμε γι'αυτό το ενδεχόμενο, ποντάροντας παράλληλα και σε αγώνες από την Αργεντινή και τη Football League...

syros RAOYZAIOS new14

Euro 2012: Under και Οver 3,5!

Κροατία και Ισπανία συγκρούονται γνωρίζοντας ότι ο ηττημένος θα αποχαιρετήσει εκτός συγκλονιστικού απροόπτου («γκέλα» της Ιταλίας με την Ιρλανδία) τη διοργάνωση. Αναμένουμε ένα πολύ καλό παιχνίδι, χορταστικό σε θέαμα, ανεξαρτήτως του γεγονότος ότι με σκορ 2-2 οι δύο ομάδες περνάνε στην επόμενη φάση... Διαβάστε όλη την ανάλυση

Ελλάδα: Καλή-θέα για νίκη!

Η Καλλιθέα έπαιξε και στην πρεμιέρα του μίνι πρωταθλήματος εντός έδρας, με αντίπαλο την Καλλονή, ωστόσο οι πολλές απουσίες που είχε της κόστισαν, καθώς «κόλλησε» στο 0-0. Θεωρούμε, λοιπόν, ότι η Καλλιθέα δε θα μείνει για δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι στα "ρηχά", κόντρα στην Παναχαϊκή... Διαβάστε όλη την ανάλυση

diktyo

Over/Under: Μένουμε Αργεντινή

Πολύ κλειστά είναι τα τελευταία παιχνίδια της Κολόν, αφού μετράει 7 συνεχόμενα under. Η σημερινή της αντίπαλος Γοδόι παλεύει στις τελευταίες θέσεις της κατηγορίας ενώ διαθέτει και τη χειρότερη επίθεση φέτος. Έκανε υπέρβαση στα 2 τελευταία παιχνίδια αφού έφερε 2 over μετά από 5 συνεχόμενα under. Λογικά αυτό αποτελεί μια εξαίρεση... Διαβάστε όλη την ανάλυση

El Capitano: Χωρίς κίνητρο

Στην αργεντίνικη Κλαουζούρα η Κολόν εσχάτως έχει πάρει βαθμούς εντός έδρας από γρήγορα γκολ στο γήπεδό της αλλά είχε ξεκινήσει τη σεζόν σκοράροντας κατά βάση στο δεύτερο ημίχρονο μέσα στο γήπεδό της. Θα ποντάρουμε σήμερα στο Χ ημίχρονο/1 τελικό... Διαβάστε όλη την ανάλυση

paros-adonis

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Μονομαχία πρόκρισης... Αναλαμβάνει ο Σούπερ Μάριο.... »