Οι ομάδες των Κυκλάδων ξεκινούν και οι δύο με εκτός έδρας αγώνες με τον ΑΟ Μυκόνου να αντιμετωπίζει την Πεύκη εκτός και τον Πανναξιακό να ταξιδεύει στην Κρήτη, όπου στις 22/9 στις 16:30, που θα διεξαχθούν όλοι οι αγώνες της footballleague 2 θα βρεθεί απέναντι στον Ερμή Ζωνιανών.
Ενδιαφέρων προκαλεί ότι την τελευταία αγωνιστική (25/5 17:00) του πρωταθλήματος ο Πανναξιακός θα φιλοξενηθεί από την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ. Οι "κιτρινόμαυροι" θα πατήσουν Κυκλαδίτικο έδαφος στις 26/1/2014, όπου θα αντιμετωπίσουν τον Πανναξιακό στη Νάξο.
Το πρόγραμμα του 6ου ομίλου | Το πρόγραμμα του 5ου ομίλου |
1η αγωνιστική 16η Ερμής Ζωνιανών-Πανναξιακός Μανδραϊκός-ΑΕΚ ΠΑΟ Κρουσσώνα-Τριγλία Ραφ. Θύελλα Ραφ.-Περαμαϊκός Αστέρας Βάρης-Ηρόδοτος ΑΟ Περιστερίου-Αιγάλεω Αγιος Νικόλαος-Κηφισιά Ρεπό: Ηλυσιακός 2η αγωνιστική 17η Ηλυσιακός-Ερμής Ζωνιανών Πανναξιακός-Μανδραϊκός ΑΕΚ-Θύελλα Ραφ. Τριγλία Ραφ.-Αστέρας Βάρης Περαμαϊκός-ΑΟ Περιστερίου Ηρόδοτος-Κηφισιά Αιγάλεω-Αγιος Νικόλαος Ρεπό: ΠΑΟ Κρουσσώνα 3η αγωνιστική 18η Ερμής Ζωνιανών-Μανδραϊκός ΠΑΟ Κρουσσώνα-Ηλυσιακός Θύελλα Ραφ.-Πανναξιακός ΑΟ Περιστερίου-ΑΕΚ Κηφισιά-Τριγλία Ραφ. Αγιος Νικόλαος-Περαμαϊκός Ηρόδοτος-Αιγάλεω Ρεπό: Αστέρας Βάρης 4η αγωνιστική 19η ΠΑΟ Κρουσσώνα-Ερμής Ζωνιανών Μανδραϊκός-Θύελλα Ραφ. Ηλυσιακός-Αστέρας Βάρης Πανναξιακός-ΑΟ Περιστερίου ΑΕΚ-Αγιος Νικόλαος Τριγλία Ραφ.-Αιγάλεω Περαμαϊκός-Ηρόδοτος Ρεπό: Κηφισιά 5η αγωνιστική 20ή Ερμής Ζωνιανών-Θύελλα Ραφ. Αστέρας Βάρης-ΠΑΟ Κρουσσώνα ΑΟ Περιστερίου-Μανδραϊκός Κηφισιά-Ηλυσιακός Αγιος Νικόλαος-Πανναξιακός Ηρόδοτος-ΑΕΚ Τριγλία Ραφ.-Περαμαϊκός Ρεπό: Αιγάλεω 6η αγωνιστική 21η Αστέρας Βάρης-Ερμής Ζωνιανών Θύελλα Ραφ.-ΑΟ Περιστερίου ΠΑΟ Κρουσσώνα-Κηφισιά Μανδραϊκός-Αγιος Νικόλαος Ηλυσιακός-Αιγάλεω Πανναξιακός-Ηρόδοτος ΑΕΚ-Τριγλία Ραφ. Ρεπό: Περαμαϊκός 7η αγωνιστική 22η Ερμής Ζωνιανών-ΑΟ Περιστερίου Κηφισιά-Αστέρας Βάρης Αγιος Νικόλαος-Θύελλα Ραφ. Αιγάλεω-ΠΑΟ Κρουσσώνα Ηρόδοτος-Μανδραϊκός Περαμαϊκός-Ηλυσιακός Τριγλία Ραφ.-Πανναξιακός Ρεπό: ΑΕΚ 8η αγωνιστική 23η Κηφισιά-Ερμής Ζωνιανών ΑΟ Περιστερίου-Αγιος Νικόλαος Αστέρας Βάρης-Αιγάλεω Θύελλα Ραφ.-Ηρόδοτος ΠΑΟ Κρουσσώνα-Περαμαϊκός Μανδραϊκός-Τριγλία Ραφ. Ηλυσιακός-ΑΕΚ Ρεπό: Πανναξιακός 9η αγωνιστική 24η Ερμής Ζωνιανών-Αγιος Νικόλαος Αιγάλεω-Κηφισιά Ηρόδοτος-ΑΟ Περιστερίου Περαμαϊκός-Αστέρας Βάρης Τριγλία Ραφ.-Θύελλα Ραφ. ΑΕΚ-ΠΑΟ Κρουσσώνα Πανναξιακός-Ηλυσιακός Ρεπό: Μανδραϊκός 10η αγωνιστική 25η Αιγάλεω-Ερμής Ζωνιανών Αγιος Νικόλαος-Ηρόδοτος Κηφισιά-Περαμαϊκός ΑΟ Περιστερίου-Τριγλία Ραφ. Αστέρας Βάρης-ΑΕΚ ΠΑΟ Κρουσσώνα-Πανναξιακός Μανδραϊκός-Ηλυσιακός Ρεπό: Θύελλα Ραφ. 11η αγωνιστική 26η Ερμής Ζωνιανών-Ηρόδοτος Περαμαϊκός-Αιγάλεω Τριγλία Ραφ.-Αγιος Νικόλαος ΑΕΚ-Κηφισιά Πανναξιακός-Αστέρας Βάρης Ηλυσιακός-Θύελλα Ραφ. Μανδραϊκός-ΠΑΟ Κρουσσώνα Ρεπό: ΑΟ Περιστερίου 12η αγωνιστική 27η Περαμαϊκός-Ερμής Ζωνιανών Ηρόδοτος-Τριγλία Ραφ. Αιγάλεω-ΑΕΚ Κηφισιά-Πανναξιακός ΑΟ Περιστερίου-Ηλυσιακός Αστέρας Βάρης-Μανδραϊκός Θύελλα Ραφ.-ΠΑΟ Κρουσσώνα Ρεπό: Αγιος Νικόλαος 13η αγωνιστική 28η Ερμής Ζωνιανών-Τριγλία Ραφ. ΑΕΚ-Περαμαϊκός Πανναξιακός-Αιγάλεω Ηλυσιακός-Αγιος Νικόλαος Μανδραϊκός-Κηφισιά ΠΑΟ Κρουσσώνα-ΑΟ Περιστερίου Θύελλα Ραφ.-Αστέρας Βάρης Ρεπό: Ηρόδοτος 14η αγωνιστική 29η ΑΕΚ-Ερμής Ζωνιανών Περαμαϊκός-Πανναξιακός Ηρόδοτος-Ηλυσιακός Αιγάλεω-Μανδραϊκός Αγιος Νικόλαος-ΠΑΟ Κρουσσώνα Κηφισιά-Θύελλα Ραφ. ΑΟ Περιστερίου-Αστέρας Βάρης Ρεπό: Τριγλία Ραφ. 15η αγωνιστική 30ή Πανναξιακός-ΑΕΚ Ηλυσιακός-Τριγλία Ραφ. Μανδραϊκός-Περαμαϊκός ΠΑΟ Κρουσσώνα-Ηρόδοτος Θύελλα Ραφ.-Αιγάλεω Αστέρας Βάρης-Αγιος Νικόλαος ΑΟ Περιστερίου-Κηφισιά Ρεπό: Ερμής Ζωνιανών |
1η αγωνιστική 16η Εθνικός Αστέρας-Νέα Ιωνία Κισσαμικός-Δόξα Βύρωνα Ατρόμητος Πειραιά-Ιωνικός Τράχωνες-Γιούχτας Ρούβας-Πανελευσινιακός Ολυμπιακός Λαυρίου-Ατσαλένιος Πεύκη-Μύκονος Ρεπό: Προοδευτική 2η αγωνιστική 17η Προοδευτική-Εθνικός Αστέρας Νέα Ιωνία-Κισσαμικός Δόξα Βύρωνα-Τράχωνες Ιωνικός-Ρούβας Γιούχτας-Ολυμπιακός Λαυρίου Πανελευσινιακός-Μύκονος Ατσαλένιος-Πεύκη Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά 3η αγωνιστική 18η Εθνικός Αστέρας-Κισσαμικός Ατρόμητος Πειραιά-Προοδευτική Τράχωνες-Νέα Ιωνία Ολυμπιακός Λαυρίου-Δόξα Βύρωνα Μύκονος-Ιωνικός Πεύκη-Γιούχτας Πανελευσινιακός-Ατσαλένιος Ρεπό: Ρούβας 4η αγωνιστική 19η Ατρόμητος Πειραιά-Εθνικός Αστέρας Κισσαμικός-Τράχωνες Προοδευτική-Ρούβας Νέα Ιωνία-Ολυμπιακός Λαυρίου Δόξα Βύρωνα-Πεύκη Ιωνικός-Ατσαλένιος Γιούχτας-Πανελευσινιακός Ρεπό: Μύκονος 5η αγωνιστική 20ή Εθνικός Αστέρας-Τράχωνες Ρούβας-Ατρόμητος Πειραιά Ολυμπιακός Λαυρίου-Κισσαμικός Μύκονος-Προοδευτική Πεύκη-Νέα Ιωνία Πανελευσινιακός-Δόξα Βύρωνα Ιωνικός-Γιούχτας Ρεπό: Ατσαλένιος 6η αγωνιστική 21η Ρούβας-Εθνικός Αστέρας Τράχωνες-Ολυμπιακός Λαυρίου Ατρόμητος Πειραιά-Μύκονος Κισσαμικός-Πεύκη Προοδευτική-Ατσαλένιος Νέα Ιωνία-Πανελευσινιακός Δόξα Βύρωνα-Ιωνικός Ρεπό: Γιούχτας 7η αγωνιστική 22η Εθνικός Αστέρας-Ολυμπιακός Λαυρίου Μύκονος-Ρούβας Πεύκη-Τράχωνες Ατσαλένιος-Ατρόμητος Πειραιά Πανελευσινιακός-Κισσαμικός Γιούχτας-Προοδευτική Ιωνικός-Νέα Ιωνία Ρεπό: Δόξα Βύρωνα 8η αγωνιστική 23η Μύκονος-Εθνικός Αστέρας Ολυμπιακός Λαυρίου-Πεύκη Ρούβας-Ατσαλένιος Τράχωνες-Πανελευσινιακός Ατρόμητος Πειραιά-Γιούχτας Κισσαμικός-Ιωνικός Προοδευτική-Δόξα Βύρωνα Ρεπό: Νέα Ιωνία 9η αγωνιστική 24η Εθνικός Αστέρας-Πεύκη Ατσαλένιος-Μύκονος Πανελευσινιακός-Ολυμπιακός Λαυρίου Γιούχτας-Ρούβας Ιωνικός-Τράχωνες Δόξα Βύρωνα-Ατρόμητος Πειραιά Νέα Ιωνία-Προοδευτική Ρεπό: Κισσαμικός 10η αγωνιστική 25η Ατσαλένιος-Εθνικός Αστέρας Πεύκη-Πανελευσινιακός Μύκονος-Γιούχτας Ολυμπιακός Λαυρίου-Ιωνικός Ρούβας-Δόξα Βύρωνα Ατρόμητος Πειραιά-Νέα Ιωνία Κισσαμικός-Προοδευτική Ρεπό: Τράχωνες 11η αγωνιστική 26η Εθνικός Αστέρας-Πανελευσινιακός Γιούχτας-Ατσαλένιος Ιωνικός-Πεύκη Δόξα Βύρωνα-Μύκονος Νέα Ιωνία-Ρούβας Προοδευτική-Τράχωνες Κισσαμικός-Ατρόμητος Πειραιά Ρεπό: Ολυμπιακός Λαυρίου 12η αγωνιστική 27η Γιούχτας-Εθνικός Αστέρας Πανελευσινιακός-Ιωνικός Ατσαλένιος-Δόξα Βύρωνα Μύκονος-Νέα Ιωνία Ολυμπιακός Λαυρίου-Προοδευτική Ρούβας-Κισσαμικός Τράχωνες-Ατρόμητος Πειραιά Ρεπό: Πεύκη 13η αγωνιστική 28η Εθνικός Αστέρας-Ιωνικός Δόξα Βύρωνα-Γιούχτας Νέα Ιωνία-Ατσαλένιος Προοδευτική-Πεύκη Κισσαμικός-Μύκονος Ατρόμητος Πειραιά-Ολυμπιακός Λαυρίου Τράχωνες-Ρούβας Ρεπό: Πανελευσινιακός 14η αγωνιστική 29η Δόξα Βύρωνα-Εθνικός Αστέρας Γιούχτας-Νέα Ιωνία Πανελευσινιακός-Προοδευτική Ατσαλένιος-Κισσαμικός Πεύκη-Ατρόμητος Πειραιά Μύκονος-Τράχωνες Ολυμπιακός Λαυρίου-Ρούβας Ρεπό: Ιωνικός 15η αγωνιστική 30ή Νέα Ιωνία-Δόξα Βύρωνα Προοδευτική-Ιωνικός Κισσαμικός-Γιούχτας Ατρόμητος Πειραιά-Πανελευσινιακός Τράχωνες-Ατσαλένιος Ρούβας-Πεύκη Ολυμπιακός Λαυρίου-Μύκονος Ρεπό: Εθνικός Αστέρας |
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ/ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ/ΗΜΕΡΑ/ΩΡΑ
1η/22-09-2013/Κυριακή/4.30 μ.μ.
2η/29-09-2013/Κυριακή/4.30 μ.μ.
3η/06-10-2013/Κυριακή/4 μ.μ.
4η/20-10-2013/Κυριακή/4 μ.μ.
5η/27-10-2013/Κυριακή/4 μ.μ.
6η/03-11-2013/Κυριακή/3 μ.μ.
7η/10-11-2013/Κυριακή/3 μ.μ.
8η/24-11-2013/Κυριακή/3 μ.μ.
9η/01-12-2013/Κυριακή/3 μ.μ.
10η/08-12-2013/Κυριακή/3 μ.μ.
11η/22-12-2013/Κυριακή/3 μ.μ.
12η/05-01-2014/Κυριακή/3 μ.μ.
13η/12-01-2014/Κυριακή/3 μ.μ.
14η/19-01-2014/Κυριακή/3 μ.μ.
15η/26-01-2014/Κυριακή/3 μ.μ.
16η/02-02-2014/Κυριακή/3 μ.μ.
17η/09-02-2014/Κυριακή/3 μ.μ.
18η/16-02-2014/Κυριακή/3 μ.μ.
19η/01-03-2014/Σάββατο/3 μ.μ.
20η/09-03-2014/Κυριακή/3 μ.μ.
21η/16-03-2014/Κυριακή/3 μ.μ.
22η/23-03-2014/Κυριακή/4 μ.μ.
23η/30-03-2014/Κυριακή/4 μ.μ.
24η/06-04-2014/Κυριακή/4 μ.μ.
25η/13-04-2014/Κυριακή/5 μ.μ.
26η/27-04-2014/Κυριακή/5 μ.μ.
27η/04-05-2014/Κυριακή/5 μ.μ.
28η/11-05-2014/Κυριακή/5 μ.μ.
29η/18-05-2014/Κυριακή/5 μ.μ.
30η/25-05-2014/Κυριακή/5 μ.μ.