U9 ΑΟ Πάρου – Αλυκή 1-3
Για την κατηγορία των Under 9 Η ομάδα της Αλυκής ήταν η νικήτρια αφού επικράτησε με σκορ 3-1. Για τους γηπεδούχους σκόραρε ο Σαρρής Γ. ενώ για του Αλυκιώτες οι Σαρρης Ι. και από ένα οι αφοί Μάρκου.
ΑΟ Πάρου: (Καζακίδης Θ.), Γυφτόπουλος, Δόγκας, Naskidasev, Κουκος, Λάβδας, Φλέσσας, Μανιώτης, Τριαντάφυλλος, Σαρρής Γ., Πετρόπουλος, Κρωνης, Σκιαδάς, Καπετανέας.
Αλυκή: (Στουγιάννου Γ.), Γκιόνη, Παντελαίος, Κοβατσι, Μάρκου, Παντελαίου, Μάρκου, Γκιόνη, Σαρρής, Σκανδάλης, Κουταλίδης, Μάρκου.
U11 ΑΟ Πάρου – Αλυκή 3-1
Αμέσως μετά έγινε η αναμέτρηση των Κ11 όπου η ομάδα του ΑΟΠ ήταν η νικήτρια με σκορ 3-1 χάρη στα γκολ που σημείωσαν οι Καραφυλάκης δύο και ένα ο Κουτσαφτάτης. Για την ομάδα της Αλυκής σκόραρε ο Πρίμα.
ΑΟ Πάρου: (Καζακίδης Θ.), Λουκής Σ., Λουκής Β., Τσόκα Σ., Κουτσαφτάκης Γ., Σαρρής Α., Καραφυλάκης Α., Πολυχρονάκης Κ., Νικολόπουλος Γ., Χιούσκα Μ., Παππα Α.
Αλυκή: (Στουγιάννου Γ.), Λουκή Κ., Χανιώτης Χ., Μάρκου Κ., Σκανδάλης Γ., Στουγιάννου Α., Πρίνα Ε., Ντίντα Κ.
Δείτε αναλυτικά τους έως τώρα σκόρερ όλων των κατηγοριών.
ΣΚΟΡΕΡ u11 ΤΖΟΥΝΙΟΡ |
ΣΚΟΡΕΡ u9 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ |
|
|
9 ΓΚΟΛ |
8 ΓΚΟΛ |
ΣΑΡΡΗΣ ΤΑΣΟΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ) |
ΣΚΙΑΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ (P.S.S. ΠΑΡΟΥ) |
|
|
6 ΓΚΟΛ |
5 ΓΚΟΛ |
ΧΙΣΚΑ ΜΑΡΤΙΝ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ) |
ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΝΗΡΕΑΣ) |
|
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ) |
5 ΓΚΟΛ |
ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ(P.S.S. ΠΑΡΟΥ) |
ΜΠΑΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΝΗΡΕΑΣ) |
ΜΑΡΚΟΥ ΚΡΙΣΤΙΑΝ (ΑΛΥΚΗ) |
ΠΡΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ (ΑΛΥΚΗ) |
|
|
4 ΓΚΟΛ |
4 ΓΚΟΛ |
ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΑΛΥΚΗ) |
ΚΑΡΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ) |
ΠΑΤΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ) |
ΤΖΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ) |
ΚΙΟΣΕ ΕΛΙΝΤΙΝΟΝ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ) |
|
ΓΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ) |
3 ΓΚΟΛ |
|
ΜΑΜΑΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ) |
3 ΓΚΟΛ |
ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΛΥΚΗ) |
ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ) |
ΤΣΟΚΑ ΙΩΣΗΦ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ) |
ΚΑΡΠΟΔΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΝΗΡΕΑΣ) |
|
ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΛΥΚΗ) |
2 ΓΚΟΛ |
|
ΤΣΙΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΝΗΡΕΑΣ) |
2 ΓΚΟΛ |
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΝΗΡΕΑΣ) |
ΜΑΝΙΩΤΗΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ) |
ΠΙΕΡΤΖΟΒΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΝΗΡΕΑΣ) |
ΖΟΥΜΗΣ ΑΛΕΚΟΣ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ) |
ΓΚΕΤΣΙ ΒΑΛΤΙΟΝ (ΝΗΡΕΑΣ) |
ΛΟΚΑ ΓΚΕΡΤΙ (ΝΗΡΕΑΣ) |
ΑΛΙΠΡΑΝΤΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ) |
ΚΟΡΤΙΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (P.S.S. ΠΑΡΟΥ) |
ΓΕΜΕΛΙΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ) |
ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (P.S.S. ΠΑΡΟΥ) |
|
ΣΚΙΑΔΑΣ ΝΙΚΟΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ) |
1 ΓΚΟΛ |
ΣΑΡΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ) |
ΛΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ) |
|
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΗΡΕΑΣ) |
1 ΓΚΟΛ |
ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ (ΝΗΡΕΑΣ) |
ΛΟΚΑ ΚΡΙΣΤΙ (ΝΗΡΕΑΣ) |
ΚΟΥΤΣΑΦΤΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ) |
ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ (P.S.S. ΠΑΡΟΥ) |
|
ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΑΚΗΣ Φ. (P.S.S. ΠΑΡΟΥ) |
|
ΦΛΕΣΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ) |
|
ΜΑΡΚΟΥ ΚΕΒΙΝ (ΑΛΥΚΗ) |
ΣΚΟΡΕΡ u13 (ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ) |
ΣΚΟΡΕΡ u7 ΜΠΑΜΠΙΝΙ |
|
|
5 ΓΚΟΛ |
14 ΓΚΟΛ |
ΣΑΡΡΗΣ ΚΟΣΜΑΣ (ΑΛΥΚΗ) |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ) |
|
|
4 ΓΚΟΛ |
9 ΓΚΟΛ |
ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΑΛΥΚΗ) |
ΤΑΝΤΑΝΗΣ ΜΙΛΤΟΣ (ΝΗΡΕΑΣ) |
ΓΙΑΝΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΝΗΡΕΑΣ) |
|
|
7 ΓΚΟΛ |
2 ΓΚΟΛ |
ΤΣΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ) |
ΚΑΝΤΙΩΤΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ (ΑΛΥΚΗ) |
|
ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ Α') |
5 ΓΚΟΛ |
ΚΟΡΤΙΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΝΗΡΕΑΣ) |
ΚΟΛΥΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΝΗΡΕΑΣ) |
ΓΚΕΤΣΙ ΒΑΛΤΙΟΝ (ΝΗΡΕΑΣ) |
|
ΝΤΟΤΣΙ ΞΑΒΙΕ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β') |
4 ΓΚΟΛ |
ΣΕΝΚΑ ΡΟΝΑΛΝΤΟ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β') |
ΓΕΜΕΛΙΑΡΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ) |
|
|
1 ΓΚΟΛ |
2 ΓΚΟΛ |
ΝΤΟΜΠΡΗΣ Κ. (ΑΟ ΠΑΡΟΥ Α') |
ΖΟΥΜΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ) |
ΝΤΑΟΥΤΛΑΡΙ ΚΕΛΒΙΝ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ Α') |
|
ΑΡΓΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ Α') |
1 ΓΚΟΛ |
ΧΑΛΚΟ ΦΩΤΗΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β') |
ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. (ΑΟ ΠΑΡΟΥ) |
ΧΙΣΚΑ ΡΟΜΑΡΙΟ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β') |
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΝΗΡΕΑΣ) |
ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΛΥΚΗ) |
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ) |
ΜΑΡΚΟΥ ΡΑΦΑΕΛ (ΑΛΥΚΗ) |
ΒΙΛΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ) |
ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ Α') |
ΜΕΛΑΝΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ) |
ΜΟΥΡΛΑΣ ΝΤΙΝΟΣ (ΝΗΡΕΑΣ) |
ΤΡΙΠΟΛΙΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΝΗΡΕΑΣ) |
Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα των αγώνων και των κατηγοριών του Πρωταθλήματος Ακαδημιών Πάρου
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ under 7 (ΜΠΑΜΠΙΝΙ) |
||||||||
HM/ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
|||||
5η αγωνιστική |
||||||||
27/5-18:00 |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ |
ΝΗΡΕΑΣ |
|||||
|
|
ΑΟΠ ρεπό |
|
|||||
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ under 9 (ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ) |
||||||||
ΗΜΕΡ./ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
|||||
7η αγωνιστική |
||||||||
20/5-18:00 |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ |
ΝΗΡΕΑΣ |
|||||
|
|
ΠΑΝΘΕΟΝ ρεπό |
|
|||||
8η αγωνιστική |
||||||||
26/5-10:00 |
ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ |
ΑΟΠ |
ΠΑΝΘΕΟΝ |
|||||
26/5-10:00 |
ΑΛΥΚΗΣ |
ΑΛΥΚΗ |
ΝΗΡΕΑΣ |
|||||
|
|
ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ρεπό |
|
|||||
9η αγωνιστική |
||||||||
27/5-19:00 |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ |
ΑΟΠ |
|||||
27/5-17:30 |
ΠΑΝΘΕΟΝ |
ΠΑΝΘΕΟΝ |
ΑΛΥΚΗ |
|||||
|
|
ΝΗΡΕΑΣ ρεπό |
|
|||||
10η αγωνιστική |
||||||||
30/5-17:30 |
ΝΑΟΥΣΑΣ |
ΝΗΡΕΑΣ |
ΠΑΝΘΕΟΝ |
|||||
30/5-18:30 |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ |
ΑΛΥΚΗ |
|||||
|
|
ΑΟΠ ρεπό |
|
|||||
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ under 11 (ΤΖΟΥΝΙΟΡ) |
||||||||
HMEΡ/ΏΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
|||||
7η αγωνιστική |
||||||||
20/5-19:00 |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ |
ΝΗΡΕΑΣ |
|||||
8η αγωνιστική |
||||||||
26/5-11:00 |
ΑΛΥΚΗΣ |
ΑΛΥΚΗ |
ΝΗΡΕΑΣ |
|||||
|
|
ΑΟΠ Ρεπό |
|
|||||
|
|
ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ Ρεπό |
|
|||||
9η αγωνιστική |
||||||||
27/5-20:00 |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ |
ΑΟΠ |
|||||
|
|
ΝΗΡΕΑΣ και ΑΛΥΚΗ Ρεπό |
|
|||||
10η αγωνιστική |
||||||||
30/5-19:30 |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ |
ΑΛΥΚΗ |
|||||
|
|
ΝΗΡΕΑΣ και ΑΟΠ Ρεπό |
|