Κυριακή, 20 Μαΐου 2012 17:23

ΑΟ Πάρου- Αλυκή: Μία νίκη μία ήττα. Σκόρερ και πρόγραμμα όλων των κατηγοριών

u9-aop-alyki-20-5-2012-1

Σήμερα το πρωί έγιναν στην Παροικιά, οι αγώνες των under 9 και under 11 μεταξύ των ομάδων του ΑΟ Πάρου και της Αλυκής.

u9-aop-alyki-20-5-2012-2

paros-ATOU 2 ME THLU9 ΑΟ Πάρου – Αλυκή 1-3

Για την κατηγορία των Under 9 Η ομάδα της Αλυκής ήταν η νικήτρια αφού επικράτησε με σκορ 3-1. Για τους γηπεδούχους σκόραρε ο Σαρρής Γ. ενώ για του Αλυκιώτες οι Σαρρης Ι. και από ένα οι αφοί Μάρκου.

ΑΟ Πάρου: (Καζακίδης Θ.), Γυφτόπουλος, Δόγκας, Naskidasev, Κουκος, Λάβδας, Φλέσσας, Μανιώτης, Τριαντάφυλλος, Σαρρής Γ., Πετρόπουλος, Κρωνης, Σκιαδάς, Καπετανέας.

Αλυκή: (Στουγιάννου Γ.), Γκιόνη, Παντελαίος, Κοβατσι, Μάρκου, Παντελαίου, Μάρκου, Γκιόνη, Σαρρής, Σκανδάλης, Κουταλίδης, Μάρκου.

U11 ΑΟ Πάρου – Αλυκή 3-1

Αμέσως μετά έγινε η αναμέτρηση των Κ11 όπου η ομάδα του ΑΟΠ ήταν η νικήτρια με σκορ 3-1 χάρη στα γκολ που σημείωσαν οι Καραφυλάκης δύο και ένα ο Κουτσαφτάτης. Για την ομάδα της Αλυκής σκόραρε ο Πρίμα.

ΑΟ Πάρου: (Καζακίδης Θ.), Λουκής Σ., Λουκής Β., Τσόκα Σ., Κουτσαφτάκης Γ., Σαρρής Α., Καραφυλάκης Α., Πολυχρονάκης Κ., Νικολόπουλος Γ., Χιούσκα Μ., Παππα Α.

Αλυκή: (Στουγιάννου Γ.), Λουκή Κ., Χανιώτης Χ., Μάρκου Κ., Σκανδάλης Γ., Στουγιάννου Α., Πρίνα Ε., Ντίντα Κ.


Δείτε αναλυτικά τους έως τώρα σκόρερ όλων των κατηγοριών.

ΣΚΟΡΕΡ u11 ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΣΚΟΡΕΡ u9 ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

 

 

9 ΓΚΟΛ

8 ΓΚΟΛ

ΣΑΡΡΗΣ ΤΑΣΟΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ)

ΣΚΙΑΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ (P.S.S. ΠΑΡΟΥ)

 

 

6 ΓΚΟΛ

5 ΓΚΟΛ

ΧΙΣΚΑ ΜΑΡΤΙΝ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ)

ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΝΗΡΕΑΣ)

 

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ)

5 ΓΚΟΛ

ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ(P.S.S. ΠΑΡΟΥ)

ΜΠΑΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΝΗΡΕΑΣ)

ΜΑΡΚΟΥ ΚΡΙΣΤΙΑΝ (ΑΛΥΚΗ)

ΠΡΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ (ΑΛΥΚΗ)

 

 

4 ΓΚΟΛ

4 ΓΚΟΛ

ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΑΛΥΚΗ)

ΚΑΡΑΦΥΛΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ)

ΠΑΤΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ)

ΤΖΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ)

ΚΙΟΣΕ ΕΛΙΝΤΙΝΟΝ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ)

 

ΓΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ)

3 ΓΚΟΛ

 

ΜΑΜΑΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ)

3 ΓΚΟΛ

ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΛΥΚΗ)

ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ)

ΤΣΟΚΑ ΙΩΣΗΦ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ)

ΚΑΡΠΟΔΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΝΗΡΕΑΣ)

 

ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΛΥΚΗ)

2 ΓΚΟΛ

 

ΤΣΙΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΝΗΡΕΑΣ)

2 ΓΚΟΛ

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΝΗΡΕΑΣ)

ΜΑΝΙΩΤΗΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ)

ΠΙΕΡΤΖΟΒΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΝΗΡΕΑΣ)

ΖΟΥΜΗΣ ΑΛΕΚΟΣ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ)

ΓΚΕΤΣΙ ΒΑΛΤΙΟΝ (ΝΗΡΕΑΣ)

ΛΟΚΑ ΓΚΕΡΤΙ (ΝΗΡΕΑΣ)

ΑΛΙΠΡΑΝΤΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ)

ΚΟΡΤΙΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (P.S.S. ΠΑΡΟΥ)

ΓΕΜΕΛΙΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ)

ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (P.S.S. ΠΑΡΟΥ)

 

ΣΚΙΑΔΑΣ ΝΙΚΟΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ)

1 ΓΚΟΛ

ΣΑΡΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ)

ΛΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ)

 

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΗΡΕΑΣ)

1 ΓΚΟΛ

ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ (ΝΗΡΕΑΣ)

ΛΟΚΑ ΚΡΙΣΤΙ (ΝΗΡΕΑΣ)

ΚΟΥΤΣΑΦΤΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ)

ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ (P.S.S. ΠΑΡΟΥ)

 

ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΑΚΗΣ Φ. (P.S.S. ΠΑΡΟΥ)

 

ΦΛΕΣΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ)

 

ΜΑΡΚΟΥ ΚΕΒΙΝ (ΑΛΥΚΗ)

 u9-aop-alyki-20-5-2012-3

ΣΚΟΡΕΡ u13 (ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ)

ΣΚΟΡΕΡ u7 ΜΠΑΜΠΙΝΙ

 

 

5 ΓΚΟΛ

14 ΓΚΟΛ

ΣΑΡΡΗΣ ΚΟΣΜΑΣ (ΑΛΥΚΗ)

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ)

 

 

4 ΓΚΟΛ

9 ΓΚΟΛ

ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΑΛΥΚΗ)

ΤΑΝΤΑΝΗΣ ΜΙΛΤΟΣ (ΝΗΡΕΑΣ)

ΓΙΑΝΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΝΗΡΕΑΣ)

 

 

7 ΓΚΟΛ

2 ΓΚΟΛ

ΤΣΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ)

ΚΑΝΤΙΩΤΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ (ΑΛΥΚΗ)

 

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ Α')

5 ΓΚΟΛ

ΚΟΡΤΙΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΝΗΡΕΑΣ)

ΚΟΛΥΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΝΗΡΕΑΣ)

ΓΚΕΤΣΙ ΒΑΛΤΙΟΝ (ΝΗΡΕΑΣ)

 

ΝΤΟΤΣΙ ΞΑΒΙΕ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β')

4 ΓΚΟΛ

ΣΕΝΚΑ ΡΟΝΑΛΝΤΟ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β')

ΓΕΜΕΛΙΑΡΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ)

 

 

1 ΓΚΟΛ

2 ΓΚΟΛ

ΝΤΟΜΠΡΗΣ Κ. (ΑΟ ΠΑΡΟΥ Α')

ΖΟΥΜΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ)

ΝΤΑΟΥΤΛΑΡΙ ΚΕΛΒΙΝ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ Α')

 

ΑΡΓΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ Α')

1 ΓΚΟΛ

ΧΑΛΚΟ ΦΩΤΗΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β')

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. (ΑΟ ΠΑΡΟΥ)

ΧΙΣΚΑ ΡΟΜΑΡΙΟ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ Β')

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΝΗΡΕΑΣ)

ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΑΛΥΚΗ)

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ)

ΜΑΡΚΟΥ ΡΑΦΑΕΛ (ΑΛΥΚΗ)

ΒΙΛΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ)

ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΑΟ ΠΑΡΟΥ Α')

ΜΕΛΑΝΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ)

ΜΟΥΡΛΑΣ ΝΤΙΝΟΣ (ΝΗΡΕΑΣ)

ΤΡΙΠΟΛΙΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΝΗΡΕΑΣ)

u9-aop-alyki-20-5-2012-5

Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα των αγώνων και των κατηγοριών του Πρωταθλήματος Ακαδημιών Πάρου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ under 7 (ΜΠΑΜΠΙΝΙ)

HM/ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

5η αγωνιστική

27/5-18:00

ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

ΝΗΡΕΑΣ

 

 

ΑΟΠ ρεπό

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ under 9 (ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ)

ΗΜΕΡ./ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

7η αγωνιστική

20/5-18:00

ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

ΝΗΡΕΑΣ

 

 

ΠΑΝΘΕΟΝ ρεπό

 

8η αγωνιστική

26/5-10:00

ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ

ΑΟΠ

ΠΑΝΘΕΟΝ

26/5-10:00

ΑΛΥΚΗΣ

ΑΛΥΚΗ

ΝΗΡΕΑΣ

 

 

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ρεπό

 

9η αγωνιστική

27/5-19:00

ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

ΑΟΠ

27/5-17:30

ΠΑΝΘΕΟΝ

ΠΑΝΘΕΟΝ

ΑΛΥΚΗ

 

 

ΝΗΡΕΑΣ ρεπό

 

10η αγωνιστική

30/5-17:30

ΝΑΟΥΣΑΣ

ΝΗΡΕΑΣ

ΠΑΝΘΕΟΝ

30/5-18:30

ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

ΑΛΥΚΗ

 

 

ΑΟΠ ρεπό

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ under 11 (ΤΖΟΥΝΙΟΡ)

HMEΡ/ΏΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

7η αγωνιστική

20/5-19:00

ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

ΝΗΡΕΑΣ

8η αγωνιστική

26/5-11:00

ΑΛΥΚΗΣ

ΑΛΥΚΗ

ΝΗΡΕΑΣ

 

 

ΑΟΠ Ρεπό

 

 

 

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ Ρεπό

 

9η αγωνιστική

27/5-20:00

ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

ΑΟΠ

 

 

ΝΗΡΕΑΣ και ΑΛΥΚΗ Ρεπό

 

10η αγωνιστική

30/5-19:30

ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

ΑΛΥΚΗ

 

 

ΝΗΡΕΑΣ και ΑΟΠ Ρεπό

 

 paros-adonis

Κατηγορία ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

LIFT.TEK

Ovo iatrika 350

BETARADES 300X250

Σχολιάστε το άρθρο

© 2004 - 2021 All Rights Reserved. | Φιλοξενία & Κατασκευή HostPlus LTD

hostplus 35

0
Shares