U9 ΠΑΟ Πάρου – Μαρπησσαϊκός 2-2
Οι σκόρερ για τους γηπεδούχους ήταν οι: Σκιαδάς Δ. και ο Κονταξάκης, ενώ για τους Μαρπησσαϊους οι Γούλας και Κιοσέ.
ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΠΑΡΟΥ: (Κούτσιανος Α.), Πανταζής Χ., Δαφερέρας Ν., Κορτιάνος Α., Σκιαδάς Δ., Κρουσταλάκης Φ., Φωκιανός Σ., Αλεξόπουλος Γ., Σκανδάλης Κ., Κονταξάκης Σ.
ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ: (Ρούσσος Μ.), Γούλας Η., Μεσολογγίτης Μ., Φωκιανός Κ., Κιοσέ Ε., Ζουμής Α., Ρηγόπουλος Γ., Βιτζηλαίος Ν., Πατελης Μ., Περαντινός Γ., Φραντζής Σ., Ρομέο Ε.
U7 Μαρπησσαϊκός – ΑΟ Πάρου
Για την κατηγορία των Under 7 διεξήχθη στην Μάρπησσα ο αγώνας μεταξύ του Μαρπησσαϊκού και του ΑΟ Πάρου. Η ομάδα της Μάρπησσας ήταν το φαβορί και το απέδειξε αφού επικράτησε με σκορ 6-1. Για τους γηπεδούχους σκόραραν οι Γεμελιάρης Ιάσωνας σημείωσε 3 γκολ, δυο ο Αποστολόπουλος Χρόνης και ένα ο Βιλαντώνης, ενώ για τον ΑΟ Πάρου το μοναδικό γκολ σημείωσε ο Τσώλης.
ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ: (Ρούσσος Μ.), Μελανίτης Α., Ζουμής Ι., Αποστολόπουλος Χ., Βιτζηλαίος Α., Γεμελιάρης Ι., Τζιώτης Ν.
ΑΟ ΠΑΡΟΥ: (Καζακίδης Θ.), Σιδερής Χ., Κουτσαφτάκης Α., Κανάρης Γ., Ακάλεστος Δ., Σκιαδάς Χ., Νικολάου Χ., Νικολάου Α., Τσώλης Π., Πρέκας Γ., Μανταλόβας Θ., Απόκοτος.
- Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα των αγώνων και των κατηγοριών του Πρωταθλήματος Ακαδημιών Πάρου
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ under 7 (ΜΠΑΜΠΙΝΙ) |
||||||||
HM/ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
|||||
5η αγωνιστική |
||||||||
27/5-18:00 |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ |
ΝΗΡΕΑΣ |
|||||
|
|
ΑΟΠ ρεπό |
|
|||||
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ under 9 (ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ) |
||||||||
ΗΜΕΡ./ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
|||||
7η αγωνιστική |
||||||||
20/5-10:00 |
ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ |
ΑΟΠ |
ΑΛΥΚΗ |
|||||
20/5-18:00 |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ |
ΝΗΡΕΑΣ |
|||||
|
|
ΠΑΝΘΕΟΝ ρεπό |
|
|||||
8η αγωνιστική |
||||||||
26/5-10:00 |
ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ |
ΑΟΠ |
ΠΑΝΘΕΟΝ |
|||||
26/5-10:00 |
ΑΛΥΚΗΣ |
ΑΛΥΚΗ |
ΝΗΡΕΑΣ |
|||||
|
|
ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ρεπό |
|
|||||
9η αγωνιστική |
||||||||
27/5-19:00 |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ |
ΑΟΠ |
|||||
27/5-17:30 |
ΠΑΝΘΕΟΝ |
ΠΑΝΘΕΟΝ |
ΑΛΥΚΗ |
|||||
|
|
ΝΗΡΕΑΣ ρεπό |
|
|||||
10η αγωνιστική |
||||||||
30/5-17:30 |
ΝΑΟΥΣΑΣ |
ΝΗΡΕΑΣ |
ΠΑΝΘΕΟΝ |
|||||
30/5-18:30 |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ |
ΑΛΥΚΗ |
|||||
|
|
ΑΟΠ ρεπό |
|
|||||
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ under 11 (ΤΖΟΥΝΙΟΡ) |
||||||||
HMEΡ/ΏΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ |
|||||
7η αγωνιστική |
||||||||
20/5-11:00 |
ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ |
ΑΟΠ |
ΑΛΥΚΗ |
|||||
20/5-19:00 |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ |
ΝΗΡΕΑΣ |
|||||
8η αγωνιστική |
||||||||
26/5-11:00 |
ΑΛΥΚΗΣ |
ΑΛΥΚΗ |
ΝΗΡΕΑΣ |
|||||
|
|
ΑΟΠ Ρεπό |
|
|||||
|
|
ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ Ρεπό |
|
|||||
9η αγωνιστική |
||||||||
27/5-20:00 |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ |
ΑΟΠ |
|||||
|
|
ΝΗΡΕΑΣ και ΑΛΥΚΗ Ρεπό |
|
|||||
10η αγωνιστική |
||||||||
30/5-19:30 |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ |
ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ |
ΑΛΥΚΗ |
|||||
|
|
ΝΗΡΕΑΣ και ΑΟΠ Ρεπό |
|