Σάββατο, 19 Μαΐου 2012 20:45

Με ΑΟΠ και P.S.S. ο Μαρπησσαϊκός στα u7 και u9

u9-pao parou-aop 10-5-2012-2

Για την κατηγορία των under 9, έγινε σήμερα στο ΠΑΝΘΕΟΝ ο αγώνας μεταξύ της Σχολής ΠΑΟ Πάρου και του Μαρπησσαϊκού.

paros-ATOU 2 ME THL    

U9 ΠΑΟ Πάρου – Μαρπησσαϊκός 2-2

Οι σκόρερ για τους γηπεδούχους ήταν οι: Σκιαδάς Δ. και ο Κονταξάκης, ενώ για τους Μαρπησσαϊους οι Γούλας και Κιοσέ. paros-vacations-1

 

ΣΧΟΛΗ ΠΑΟ ΠΑΡΟΥ: (Κούτσιανος Α.), Πανταζής Χ., Δαφερέρας Ν., Κορτιάνος Α., Σκιαδάς Δ., Κρουσταλάκης Φ., Φωκιανός Σ., Αλεξόπουλος Γ., Σκανδάλης Κ., Κονταξάκης Σ.

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ: (Ρούσσος Μ.), Γούλας Η., Μεσολογγίτης Μ., Φωκιανός Κ., Κιοσέ Ε., Ζουμής Α., Ρηγόπουλος Γ., Βιτζηλαίος Ν., Πατελης Μ., Περαντινός Γ., Φραντζής Σ., Ρομέο Ε.

1o-akadimies-parou-u7-marpissa-nireas-2

U7 Μαρπησσαϊκός – ΑΟ Πάρου

 

Για την κατηγορία των Under 7 διεξήχθη στην Μάρπησσα ο αγώνας μεταξύ του Μαρπησσαϊκού και του ΑΟ Πάρου. Η ομάδα της Μάρπησσας ήταν το φαβορί και το απέδειξε αφού επικράτησε με σκορ 6-1. Για τους γηπεδούχους σκόραραν οι Γεμελιάρης Ιάσωνας σημείωσε 3 γκολ, δυο ο Αποστολόπουλος Χρόνης και ένα ο Βιλαντώνης, ενώ για τον ΑΟ Πάρου το μοναδικό γκολ σημείωσε ο Τσώλης.

 

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ: (Ρούσσος Μ.), Μελανίτης Α., Ζουμής Ι., Αποστολόπουλος Χ., Βιτζηλαίος Α., Γεμελιάρης Ι., Τζιώτης Ν.

 

ΑΟ ΠΑΡΟΥ: (Καζακίδης Θ.), Σιδερής Χ., Κουτσαφτάκης Α., Κανάρης Γ., Ακάλεστος Δ., Σκιαδάς Χ., Νικολάου Χ., Νικολάου Α., Τσώλης Π., Πρέκας Γ., Μανταλόβας Θ., Απόκοτος.

 


  • Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα των αγώνων και των κατηγοριών του Πρωταθλήματος Ακαδημιών Πάρου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ under 7 (ΜΠΑΜΠΙΝΙ)

HM/ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

5η αγωνιστική

27/5-18:00

ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

ΝΗΡΕΑΣ

 

 

ΑΟΠ ρεπό

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ under 9 (ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ)

ΗΜΕΡ./ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

7η αγωνιστική

20/5-10:00

ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ

ΑΟΠ

ΑΛΥΚΗ

20/5-18:00

ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

ΝΗΡΕΑΣ

 

 

ΠΑΝΘΕΟΝ ρεπό

 

8η αγωνιστική

26/5-10:00

ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ

ΑΟΠ

ΠΑΝΘΕΟΝ

26/5-10:00

ΑΛΥΚΗΣ

ΑΛΥΚΗ

ΝΗΡΕΑΣ

 

 

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ρεπό

 

9η αγωνιστική

27/5-19:00

ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

ΑΟΠ

27/5-17:30

ΠΑΝΘΕΟΝ

ΠΑΝΘΕΟΝ

ΑΛΥΚΗ

 

 

ΝΗΡΕΑΣ ρεπό

 

10η αγωνιστική

30/5-17:30

ΝΑΟΥΣΑΣ

ΝΗΡΕΑΣ

ΠΑΝΘΕΟΝ

30/5-18:30

ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

ΑΛΥΚΗ

 

 

ΑΟΠ ρεπό

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ under 11 (ΤΖΟΥΝΙΟΡ)

HMEΡ/ΏΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

7η αγωνιστική

20/5-11:00

ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ

ΑΟΠ

ΑΛΥΚΗ

20/5-19:00

ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

ΝΗΡΕΑΣ

8η αγωνιστική

26/5-11:00

ΑΛΥΚΗΣ

ΑΛΥΚΗ

ΝΗΡΕΑΣ

 

 

ΑΟΠ Ρεπό

 

 

 

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ Ρεπό

 

9η αγωνιστική

27/5-20:00

ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

ΑΟΠ

 

 

ΝΗΡΕΑΣ και ΑΛΥΚΗ Ρεπό

 

10η αγωνιστική

30/5-19:30

ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

ΑΛΥΚΗ

 

 

ΝΗΡΕΑΣ και ΑΟΠ Ρεπό

 

paros-adonis

Κατηγορία ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

LIFT.TEK

Ovo iatrika 350

BETARADES 300X250

Σχολιάστε το άρθρο

© 2004 - 2021 All Rights Reserved. | Φιλοξενία & Κατασκευή HostPlus LTD

hostplus 35

0
Shares