Σάββατο, 19 Μαΐου 2012 14:34

Πρωτάθλημα Ακαδημιών Πάρου: Νηρέας - ΑΟ Πάρου U9 και U11

u9-nireas-aop 19-5-2012-1

Σήμερα το πρωί έγιναν οι αγώνες των u9 και u11 μεταξύ των ομάδων του Νηρέα και του ΑΟ Πάρου, για το 1ο πρωτάθλημα ακαδημιών του νησιού.

paros-ATOU 2 ME THLU9 Νηρέας – ΑΟ Πάρου 3-2

Ο πρώτος χρονικά αγώνας ήταν αυτός των under 9 όπου η ομάδα του Νηρέα επικράτησε με σκορ 3-2. Τα γκολ για τους γηπεδούχους σημείωσαν τα αδέρφια Κρίστι και Γκέρτι Λόκα από ένα και ένα ο Καρποδίνης, ενώ για τον ΑΟΠ, ο Σαρρής και ο Σκιαδάς.

Νηρέας: (Παπαδάκης Μ.), Minastire, Abedinaj, Loka G., Loka K., Shumu, Παναγιωτόπουλος, Νομικός, Μαλαματένιος, Σιμόπουλος, Μπάλιος, Καρποδίνης, Μπαφίτης.

ΑΟ Πάρου: (Καζακίδης Θ.), Κρώνης, Γυφτόπουλος, Καλεμι, Καπετανέας, Κούκος, Λάβδας, Μανιώτης, Σαρρής, Φλέσσας, τριαντάφυλλος, Σκιαδάς, Nasuidashvili, Δόγκας.

u11-nireas-aop-19-5-2012-2

U11 Nηρέας – ΑΟ Πάρου 1-4

Αμέσως μετά αγωνίστηκαν οι ομάδες των under 11 όπου νικήτρια ήταν η ομάδα του ΑΟΠ με 1-4. Τα γκολ σημείωσαν οι Σαρρής που έκανε χατ τρικ και ένα Gjoka για τους φιλοξενούμενους ενώ για τον Νηρέα ο μοναδικός σκορερ ήταν ο Μπάλιος.

Νηρέας: (Παπαδάκης Μ.), Κουτσαυτάκης, Ζουμής, Devnosadze, Χριστόφορος, Αρκουλής, Πιερτζοβάνης, Resulaj, Νίνος, Σινιόρι, Τσιτινίδης, Ρούσσος, Σπανόπουλος, Vrapi, Mulas, Καραχάλιος, Gjeci, Μπάλιος.

ΑΟ Πάρου: (Φραντζής Μ.), Λουκής Στ., Τσαντάνης, Μαριάνος, Καραφυλλάκης, Gjoua, Λουκής Β., Σαρρής Τ., Κουτσαυτάκης , Πολυχρονόπουλος, Παππάς, Hyska.

Σήμερα το απόγευμα θα έχουμε αγώνες σε Πάνθεον και Μάρπησσα. Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα των αγώνων και των κατηγοριών του Πρωταθλήματος Ακαδημιών Πάρου.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ under 7 (ΜΠΑΜΠΙΝΙ)

HM/ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

5η αγωνιστική

27/5-18:00

ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

ΝΗΡΕΑΣ

 

 

ΑΟΠ ρεπό

 

6η αγωνιστική

19/5-19:30

ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

ΑΟΠ

 

 

ΝΗΡΕΑΣ ρεπό

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ under 9 (ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ)

ΗΜΕΡ./ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

6η αγωνιστική

19/5-10:00

ΝΑΟΥΣΑΣ

ΝΗΡΕΑΣ

ΑΟΠ

19/5-17:30

ΠΑΝΘΕΟΝ

ΠΑΝΘΕΟΝ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

 

 

ΑΛΥΚΗ ρεπό

 

7η αγωνιστική

20/5-10:00

ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ

ΑΟΠ

ΑΛΥΚΗ

20/5-18:00

ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

ΝΗΡΕΑΣ

 

 

ΠΑΝΘΕΟΝ ρεπό

 

8η αγωνιστική

26/5-10:00

ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ

ΑΟΠ

ΠΑΝΘΕΟΝ

26/5-10:00

ΑΛΥΚΗΣ

ΑΛΥΚΗ

ΝΗΡΕΑΣ

 

 

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ ρεπό

 

9η αγωνιστική

27/5-19:00

ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

ΑΟΠ

27/5-17:30

ΠΑΝΘΕΟΝ

ΠΑΝΘΕΟΝ

ΑΛΥΚΗ

 

 

ΝΗΡΕΑΣ ρεπό

 

10η αγωνιστική

30/5-17:30

ΝΑΟΥΣΑΣ

ΝΗΡΕΑΣ

ΠΑΝΘΕΟΝ

30/5-18:30

ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

ΑΛΥΚΗ

 

 

ΑΟΠ ρεπό

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ under 11 (ΤΖΟΥΝΙΟΡ)

HMEΡ/ΏΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

6η αγωνιστική

19/5-11:00

ΝΑΟΥΣΑΣ

ΝΗΡΕΑΣ

ΑΟΠ

 

 

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ Ρεπό

 

 

 

ΑΛΥΚΗ Ρεπό

 

7η αγωνιστική

20/5-11:00

ΠΑΡΟΙΚΙΑΣ

ΑΟΠ

ΑΛΥΚΗ

20/5-19:00

ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

ΝΗΡΕΑΣ

 

 

 

 

8η αγωνιστική

26/5-11:00

ΑΛΥΚΗΣ

ΑΛΥΚΗ

ΝΗΡΕΑΣ

 

 

ΑΟΠ Ρεπό

 

 

 

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ Ρεπό

 

9η αγωνιστική

27/5-20:00

ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

ΑΟΠ

 

 

ΑΛΥΚΗ Ρεπό

 

 

 

ΝΗΡΕΑΣ Ρεπό

 

10η αγωνιστική

30/5-19:30

ΜΑΡΠΗΣΣΑΣ

ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ

ΑΛΥΚΗ

 

 

ΝΗΡΕΑΣ Ρεπό

 

 

 

ΑΟΠ Ρεπό

 

paros-adonis

Κατηγορία ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

LIFT.TEK

Ovo iatrika 350

BETARADES 300X250

Σχολιάστε το άρθρο

© 2004 - 2021 All Rights Reserved. | Φιλοξενία & Κατασκευή HostPlus LTD

hostplus 35

0
Shares