Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου 2017 22:43

Με νίκη ξεκίνησε και η Κ14 του Α.Ο. Μυκόνου [pics]

Με νίκη ξεκίνησε και η ομάδα Κ14 του Α.Ο. Μυκόνου καθώς επικράτησε με σκορ 5-0 της αντίστοιχης ομάδας του Ανδριακού, μπαίνοντας με τον καλύτερο δυνατό τρόπο στο πρωτάθλημα.

Συγκεκριμένα οι Μυκονιάτες έδειξαν από το πρώτο λεπτό τις προθέσεις τους, χάνοντας αρκετές ευκαιρίες.

Στο 16’ ο Θεοδώρου άνοιξε το σκορ ενώ στη συνέχεια και πιο συγκεκριμένα στο 22’ ο Πετράι έκανε το 2-0.

Οι παίκτες του Μάκη Πούλου βρήκαν δίχτυα στο 24’ και πάλι με τον Θεοδώρου, ενώ το 4-0 του πρώτου ημιχρόνου έκανε ο Μπάλα, με το τελικό 5-0 να διαμορφώνεται από τον Πετράι στο 40’.

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο κ. Ανδρικόπουλος

Α.Ο. Μυκόνου ( Πούλος): Πετράκης, Ασράμ, Ζουγανέλης, Ρέτσι, Χίσα, Λούλα, Κοντέλις, Μπάλα, Θεοδώρου, Πετράι, Νταφούλης

Αγωνίστηκαν και οι: Μελαδίνης, Τσουβελακίδης, Μπόκα, Κωνσταντίνου

Ανδριακός: Χασίμι, Κουρέτα Α., Μουστάκας, Γκιόκα, Μήλας Γ., Βάκο, Ρετής, Μουζάκης, Κουρέτα Ν. Μήλας Α.,Γαρύφαλλος,

Αγωνίστηκαν και οι: Σκανδάλης, Ρέγκλης, Γιαννακόπουλος, Μουζάκης Ε.