Πέμπτη, 22 Μαρτίου 2012 18:17

Νέων: ΑΟ Ανω Συρου - ΑΠ Σύρος 2002

paides syros anw-mera

Χτες το απόγευμα διεξήχθη στο γήπεδο της Ερμούπολης ο αγώνας Νέων του 1ου ομίλου για την 8η αγωνιστική, μεταξύ της Άνω Σύρου και της ΑΠ Σύρος 2002.

Σκορ 1-2. Το ημίχρονο βρήκε ισόπαλες 0-0 τις δύο ομάδες. Το σκορ άνοιξε για την Σύρος 2002 στο 64 ο Μουλιδης και στο 68 ο Παπαφιγκος έκανε το 0-2. Στο τελευταίο λεπτό της αναμέτρησης μειώνει  ο Σαγκινετος σε 2-1.

Αυτή ήταν η δεύτερη νίκη για το συγκρότημα του κ. Κάμπαξη, αντίθετος η Άνω Σύρο δεν έχει ακόμα καταφέρει να πάρει έως τώρα βαθμό.

Συνθεση

Ανω Σύρου: Ρουσσος Π., Συριγος Κ., Τσιοπελακος Ι., Παυλοπουλος Ε., Φρερης Α., Σαγκινετος Ν., Περρης Φ., Πουλος Β., Ξανθακης Γ., Αληφραγκης Σ., Καπελλας Α., Ρουσουνελος Μ.

ΑΠ ΣΥΡΟΣ 2002: Αραγιαννης Π., Βακονδιος Ι., Ζαφειρας Α., Μιχαλοβιτς Ζ., Μαραγκος Ε., Φωτεινιας Γ., Μακροπουλος Μ., Χατζηκωσταντης Π., Μουλιδης Μ., Ρουσσος Α., Βουτσινος Ν., Παπαφιγκος Κ., Μιχαλοβιτς Γ., Περιστερακης Χ., Ξανθοπουλος Γ., Μακρυωνιτης Χ., Αρμακολας Γ., Παχυλης Σ