Προσεχείς Αγώνες
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
A.E. MYKONOY - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ | Κυριακή | 19/02/23 | 10:30 | (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) |
1-0 |
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN 2022-2023 (1η φάση) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ((ΕΚΚΡΕΜΕΙ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ) ) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ | Σάββατο | 18/02/23 | 14:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ. | 1-0 |
Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ - A.E. MYKONOY | ΔΗΜ ΙΛΙΟΥ | Κυριακή | 19/02/23 | 12:30 | 3-1 | |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES (14η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 18/02/23 | 15:00 | ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. | 4-0 |
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 18/02/23 | 18:15 | ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ) |
8-0 |
12η αγωνιστική | ||||||
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Τρίτη | 21/02/23 | 15:00 | 0-0 | |
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 2oς ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ | Κυριακή | 19/02/23 | 12:30 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΠΕΓΙΟΣ Γ. | 2-0 |
Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΤΗΝΟΥ | Σάββατο | 18/02/23 | 12:15 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. | 0-5 |
6η αγωνιστική | ||||||
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 18/02/23 | 16:30 | ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ., ΠΕΓΙΟΣ Γ. | 2-1 |
5η αγωνιστική | ||||||
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - A.E. MYKONOY | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Τρίτη | 21/02/23 | 16:30 | ||
Κ-16 HAUSBRANDT -3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ | Σάββατο | 18/02/23 | 19:30 | ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. | 2-0 |
6η αγωνιστική | ||||||
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Κυριακή | 19/02/23 | 11:30 | ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., VAN AAKEN Φ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. | 3-1 |
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 19/02/23 | 13:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. | 5-7 |
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Κυριακή | 19/02/23 | 13:00 | ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. | 1-3 |
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 19/02/23 | 14:45 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ. | 4-2 |
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Σάββατο | 18/02/23 | 14:30 | VAN AAKEN Φ. | 4-2 |
7η αγωνιστική | ||||||
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Κυριακή | 19/02/23 | 19:15 | ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. | 5-0 |
Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 18/02/23 | 20:15 | ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | 2-0 |
9η αγωνιστική | ||||||
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 18/02/23 | 21:30 | ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | 0-0 |
Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ | Σάββατο | 18/02/23 | 18:15 | VAN AAKEN Φ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. | 2-0 |
6η αγωνιστική | ||||||
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 18/02/23 | 20:00 | 3-2 | |
5η αγωνιστική | ||||||
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Κυριακή | 19/02/23 | 09:00 | ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι. | 5-3 |
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Κυριακή | 19/02/23 | 10:00 | ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., VAN AAKEN Φ. | 1-4 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.