Προσεχείς Αγώνες
ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 2022-2023 (1η φάση) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-14 - ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ Κ-14 ΝΑΞΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 29/10/22 | 08:30 | 3-3 | |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Παρασκευή | 28/10/22 | 20:00 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. | 1-0 |
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Κυριακή | 30/10/22 | 15:00 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ) |
1-3 |
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 1oς ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ Β | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Κυριακή | 30/10/22 | 13:30 | ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) | 3-0 |
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Τετάρτη | 02/11/22 | 16:30 | ||
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 3oς ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΙΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 29/10/22 | 19:00 | ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ) | 3-1 |
Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Σάββατο | 29/10/22 | 15:00 | ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. | 5-3 |
Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 30/10/22 | 14:45 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. | 5-3 |
Κ-16 HAUSBRANDT -3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Κυριακή | 30/10/22 | 12:00 | ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. | 1-0 |
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 30/10/22 | 13:15 | ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΠΕΓΙΟΣ Γ. | 1-1 |
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Τρίτη | 01/11/22 | 16:30 | ||
Κ-12 AEGEAN ISLANDS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Σάββατο | 29/10/22 | 15:00 | ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Γ. | 2-7 |
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΚΑΜΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 29/10/22 | 16:30 | ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΠΕΓΙΟΣ Γ. | 1-3 |
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 29/10/22 | 19:00 | ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ. | 1-4 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.