Τρίτη, 27 Σεπτεμβρίου 2022 01:57

ΕΠΣ Κυκλάδων: Το πρόγραμμα και οι προϋποθέσεις για την εκκίνηση των διοργανώσεων

Αναμένοντας την απόφαση της Γ.Σ. της ΕΠΟ για την συνέχιση - διεξαγωγή ή όχι των πρωταθλημάτων η ΕΠΣ Κυκλάδων ανακοίνωσε το προσχέδιο του προγράμματος προκειμένου οι ομάδες να προετοιμάζονται για την έναρξη των αγώνων που ήδη έχει καθυστερήσει αρκετά.

Η Γ.Σ. θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 30/9 και οι πρώτοι αγώνες κυπέλλου και Κ14 έχουν οριστεί για την επόμενη ημέρα (1/10). Δεν αποκλείεται να έχουμε αλλαγές στο πρόγραμμα, ειδικά για τις ομάδες που ταξιδεύουν και θα πρέπει αν έχουν προγραμματίσει το ταξίδι τους.

Σε περίπτωση που αποφασιστεί αναστολή της αγωνιστικής δράσης τότε η ΕΠΣ Κυκλάδων θα αναπροσαρμόσει εκ νέου το πρόγραμμα της.

Αναλυτικά το προσχέδιο:

Προσεχείς Αγώνες

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ BIOCLEAN 2022-2023
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
1. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 01/10/22 13:00
2. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Σάββατο 01/10/22 15:30
3. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 01/10/22 16:00
4. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 01/10/22 17:30
5. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 01/10/22 20:00
6. Α.Σ. ΙΟΥ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΙΟΥ Κυριακή 02/10/22 11:30
7. Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ Κυριακή 02/10/22 12:00
8. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 02/10/22 15:00
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
9. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 08/10/22 18:00
10. Α.Ε. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 08/10/22 18:00
11. Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 08/10/22 19:00
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 1oς ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
12. Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τετάρτη 05/10/22 16:30
13. A.E. MYKONOY - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 09/10/22 13:00
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 2oς ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
14. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 08/10/22 15:30
15. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 09/10/22 14:45
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ SEAJETS - 3oς ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
16. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 08/10/22 19:30
17. Α.Σ. ΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ ΙΟΥ Κυριακή 09/10/22 11:00
Κ-16 HAUSBRANDT -1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
18. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - A.E. MYKONOY ΤΗΝΟΥ Σάββατο 08/10/22 12:30
19. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 08/10/22 15:00
20. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 08/10/22 16:00
Κ-16 HAUSBRANDT -2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
21. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Σάββατο 08/10/22 15:00
22. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 08/10/22 20:30
Κ-16 HAUSBRANDT -3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
23. Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 08/10/22 16:00
24. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 08/10/22 16:30
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
25. ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 30/09/22 16:30
26. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 01/10/22 15:30
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
27. ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΘΝΟΥ Παρασκευή 30/09/22 19:30
28. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2 - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 02/10/22 15:00
Κ-14 ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΕ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
29. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΙΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 01/10/22 15:00
30. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 01/10/22 20:00
31. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Κυριακή 02/10/22 10:00
32. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 02/10/22 16:00
Κ-12 SEAJETS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
33. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 2 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Παρασκευή 07/10/22 16:30
34. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ 1 ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 08/10/22 18:30
35. Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 ΤΗΝΟΥ Κυριακή 09/10/22 12:30
Κ-12 SEAJETS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
36. ΝΕΟΣ ΑΟ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 08/10/22 20:00
37. Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 09/10/22 11:00
38. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 2 - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 09/10/22 14:45
Κ-12 SEAJETS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
39. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 09/10/22 11:00
40. Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 09/10/22 13:00
41. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 09/10/22 15:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Κατηγορία ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
 

PAS NAXOU EGGRAFES

ΓΡΑΤΣΙΑΣ 400Χ400

BETARADES 300X250

IV Banner

Σχολιάστε το άρθρο

© 2004 - 2022 All Rights Reserved. | Φιλοξενία & Κατασκευή HostPlus LTD

hostplus 35

0
Shares