Δευτέρα, 20 Δεκεμβρίου 2021 00:23

ΕΠΣ Κυκλάδων: Τα αποτελέσματα των αγώνων (14-19/12)

Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣ Κυκλάδων που πραγματοποιήθηκαν την τελευταία εβδομάδα πριν την διακοπή λόγω των εορτών.

 

*Πάτα στο αποτέλεσμα για να διαβάσεις το ρεπορτάζ που σε ενδιαφέρει

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Κυριακή 19/12/21 11:30 0-0
Α.Ο. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - A.E. ΑΝΩ ΜΕΡΑ MYKONOY Α ΔΗΜ. ΣΤ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/12/21 13:00

 2-3

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - A.E. ΑΝΩ ΜΕΡΑ MYKONOY Τ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Κυριακή 19/12/21 12:00 0-0 
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HELLENIC SEAWAYS
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Παρασκευή 17/12/21 14:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε. 0-6 
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 19/12/21 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. Αναβολή
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 18/12/21 19:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ. Αναβολή
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 18/12/21 19:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. Αναβολή
Α.Σ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 Β - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 18/12/21 21:00 ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. Αναβολή
Α.Σ. ΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΙΟΥ Κυριακή 19/12/21 11:30 ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ. Αναβολή 
K-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 17/12/21 16:15 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α. 4-1
K-16 BIOCLEAN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 18/12/21 14:30 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. Αναβολή
K-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 19/12/21 16:00 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ. 5-0
K-14 MOLTEN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 18/12/21 16:45 ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. Αναβολή 
Α.Σ. ΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΙΟΥ Κυριακή 19/12/21 09:30 ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ., ΡΟΥΣΣΟΥ Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. Αναβολή 
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 19/12/21 14:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α. Αναβολή

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Προσεχείς Αγώνες

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Τετάρτη 15/12/21 11:00 5-0
K-16 BIOCLEAN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Τετάρτη 15/12/21 20:00  1-1
K-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τρίτη 14/12/21 16:15 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.  0-2

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Κατηγορία ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

AKADIMIES PANNAXIAKOS

BANNER PAS NAXOU 2021

BETARADES 300X250

Σχολιάστε το άρθρο

© 2004 - 2022 All Rights Reserved. | Φιλοξενία & Κατασκευή HostPlus LTD

hostplus 35

0
Shares