Κυριακή, 10 Οκτωβρίου 2021 16:57

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα της πρεμιέρας σε Κύπελλο, Κ16 και Κ12 (9-10/10)

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων της πρεμιέρας του Κυπέλλου Κυκλάδων και των αναπτυξιακών πρωταθλημάτων της Κ12 και της Κ16, όπως αυτό έχει οριστεί αρχικά από την ένωση:

 

Προσεχείς Αγώνες

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HELLENIC SEAWAYS
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 09/10/21 14:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. 4-4 (7-6 πεν.) 
2. Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Σάββατο 09/10/21 16:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. 0-5 
3. Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ε. ΠΑΡΟΥ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 09/10/21 17:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.  1-2 Παρ.
4. Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 09/10/21 19:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α.  11-1
5. Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 09/10/21 20:00 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.  0-3
6. Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 10/10/21 14:30 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π., ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ. 6-0
7. Α.E. ΑΝΩ ΜΕΡΑ MYKONOY Β - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 10/10/21 15:30 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΚΟΥΚΑ Α.  4-1
8. ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ ΣΑΜΑΡΙΝΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΠΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/10/21 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε.  2-0
K-16 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Σάββατο 09/10/21 12:00 ΚΟΥΚΑ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α. 1-5 
10. ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 10/10/21 18:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α.
K-16 BIOCLEAN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 10/10/21 14:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΖΟΥΜΗΣ Ι.  5-3
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 10/10/21 14:30 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. 5-2
13. ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 10/10/21 16:00 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. 4-2
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 1 ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 10/10/21 12:00 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. 1-3
15. Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2 - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. 2 ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ Κυριακή 10/10/21 13:30 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α. 6-1
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ Κυριακή 10/10/21 11:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 4-0 
17. Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 10/10/21 14:45 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. 3-3 
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Σάββατο 09/10/21 15:00 ΜΑΛΟΛΛΑΡΙ Κ.  0-5
19. Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ Κυριακή 10/10/21 12:30 ΔΕΓΑΙΤΑΣ Γ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 0-3 α.α. 

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Κατηγορία ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

BANNER PAS NAXOU 2021

AKADIMIES PANNAXIAKOS

BETARADES 300X250

Σχολιάστε το άρθρο

© 2004 - 2021 All Rights Reserved. | Φιλοξενία & Κατασκευή HostPlus LTD

hostplus 35

0
Shares