Προσεχείς Αγώνες
A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - ΕΝΙΑΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Σάββατο | 16/11/19 | 13:30 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΚΟΥΚΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ) | 4-1 |
Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 16/11/19 | 20:30 | ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΝΑΚΚΑΣ Ν. | 1-2 |
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 14:45 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. | 5-0 |
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. | 1-2 |
B ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ AEGEAN ISLANDS - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 16/11/19 | 17:00 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΨΑΡΡΑ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 2-0 |
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΙΚΟΣ Β | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 09:00 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΨΑΡΡΑ Ι., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 4-2 |
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΚΛΑΔΩΝ HAUSBRANDT (2η φάση) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ | Σάββατο | 16/11/19 | 12:15 | ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. | 2-0 |
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Σάββατο | 16/11/19 | 11:00 | 0-0 | |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ | Σάββατο | 16/11/19 | 15:00 | ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. | 1-1 | |
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 14:30 | (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) | 2-1 |
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | 1-2 | |
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ | ΔΗΜ. Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ(Β ΔΗΜ. ΤΑΥΡΟΥ) | Κυριακή | 17/11/19 | 12:00 | 0-4 | |
Α.Ο. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | Κυριακή | 17/11/19 | 12:00 | 0-1 | |
ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (7η φάση) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΣΥΡΟΥ - ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΥΡΟΥ (ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ) | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Δευτέρα | 18/11/19 | 18:30 | ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Π., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. | |
Κ-16 BIOCLEAN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Σάββατο | 16/11/19 | 14:00 | ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. | 1-3 |
Κ-14 MOLTEN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Παρασκευή | 15/11/19 | 17:00 | ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. | 1-3 |
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΚΟΥΚΑ Α. | 4-0 |
Κ-14 MOLTEN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ | ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | Κυριακή | 17/11/19 | 15:00 | ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΝ. Α. | 4-1 |
Κ-14 MOLTEN - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΧΙΛΟΧΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 12:00 | ΔΡΟΣΟΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Γ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ. | 2-7 |
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Κυριακή | 17/11/19 | 18:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι., ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ Ν., ΝΑΚΚΑΣ Ν. | 5-0 |
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ | ΣΤΕΝΗΣ ΤΗΝΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 13:00 | ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ε. | 1-1 |
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΔΡΟΥ | Σάββατο | 16/11/19 | 16:00 | ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ. | 1-6 |
Κ-12 AVANCE CAR RENTAL - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 16/11/19 | 19:15 | ΨΑΡΡΑ Ι., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. | 0-2 |
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΦΙΛΩΤΙΟΥ | Κυριακή | 17/11/19 | 11:00 | ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΨΑΡΡΑ Ι. | 0-5 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.