Προσεχείς Αγώνες
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Παρασκευή | 12/10/18 | 17:00 |
ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΝΟΜΙΚΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) |
0-4 |
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Σάββατο | 13/10/18 | 13:30 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΚΟΥΚΑ Α., ΨΑΡΡΑ Ι. | 5-0 |
Α.Ο. ΠΑΓΟΥ - Α.Ο. ΣΥΡΟΥ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Σάββατο | 13/10/18 | 16:00 |
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Ι. Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) |
0-3 |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ - ΑΠΣ ΚΥΘΝΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΙΦΟΥ | Κυριακή | 14/10/18 | 12:30 | ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Π. | 4-0 |
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ | Κυριακή | 14/10/18 | 14:45 | ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α. | 0-0 |
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Μ.Ε.Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Κυριακή | 14/10/18 | 15:00 | ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Μ. | 2-2 |
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ | Σάββατο | 13/10/18 | 18:30 | ΑΓΓΕΛΟΥ Σ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΑΚΚΑΣ Ν. | 3-4 |
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ | ΙΟΥ | Κυριακή | 14/10/18 | 12:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΤΣΑΦΟΣ Α., ΝΑΚΚΑΣ Ν. | 2-0 |
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ ΕΥΒΟΙΑΣ | Κυριακή | 14/10/18 | 14:00 | 1-4 | |
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ | Κυριακή | 14/10/18 | 16:00 | 2-0 | |
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (11η φάση) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ (ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ) | ΚΟΡΦΟΥ ΜΥΚΟΝΟΥ | Κυριακή | 14/10/18 | 15:00 | ΚΟΥΚΑ Α. | 5-1 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Παρασκευή | 12/10/18 | 19:30 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Σ. | 7-2 |
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - Α.Ο. ΠΑΓΟΥ | ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ | Κυριακή | 14/10/18 | 15:00 | ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΨΑΡΡΑ Ι. | 3-1 |
Π.Α.Σ. ΤΗΝΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ | ΤΗΝΟΥ | Κυριακή | 14/10/18 | 17:30 | ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | 0-3 |
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ | ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ | Τετάρτη | 17/10/18 | 19:15 | ||
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΙΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ | Σάββατο | 13/10/18 | 17:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ. | 3-0 |
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΠΗΣΣΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ | Κυριακή | 14/10/18 | 13:00 | ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. | 2-1 |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 MOLTEN 3ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) |
||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα |
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Σ. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΑΓΙΟΥ ΑΡΣΕΝΙΟΥ | Κυριακή | 14/10/18 | 10:00 | VAN AAKEN Φ. | 1-6 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.