Κυριακή, 11 Οκτωβρίου 2020 18:45

ΕΠΣ Κυκλάδων: Όλα τα τελικά αποτελέσματα (9-11 Οκτωβρίου)

Δείτε όλα τα τελικά αποτεκλέσματα των αγώνων της ΕΠΣ Κυκλάδων  για το διάστημα 9 - 11 Οκτωβρίου, όπου πραγματοποιήθηκαν αγώνες Α' κατηγορίας, Κ-17, Κ-13 και Κ11, όπως και οι ημιτελικοί της περσινής Κ-16.

Προσεχείς Αγώνες

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ Β ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Παρασκευή 09/10/20 17:30 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ) 1-0
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΑΝΩ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Σάββατο 10/10/20 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Α., ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.  2-1
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΣΕΡΙΦΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΗΛΟΥ Κυριακή 11/10/20 14:45 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Θ., ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Σ., ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ Α.  3-0
Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΙΦΝΟΥ Κυριακή 11/10/20 15:00 ΖΑΡΑΝΗΣ Ι., ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ Α., ΣΑΡΓΟΛΟΓΟΣ Φ.  0-1
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ BLUE STAR FERRIES - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ - Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΑΔΟΣ ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΗΡΩΝ Σάββατο 10/10/20 18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΜΑΛΛΟΝΑΡΙ Κ.  2-1
Α.Μ.Σ. ΦΙΛΩΤΙ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΑΓΑΙΑΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ Κυριακή 11/10/20 14:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., VAN AAKEN Φ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ.  3-1
K-17 BIOCLEAN - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ - ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ Κυριακή 11/10/20 13:00 ΚΟΥΚΑ Α., ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ Μ., ΨΑΡΙΑΝΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 7-0 
K-17 BIOCLEAN - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΞΟΥ Σάββατο 10/10/20 12:00 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΜΕΛΑΝΙΤΗ Κ. 5-2 
Κ-13 AVANCE CAR RENTAL - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ Α.Ο. ΣΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Κυριακή 11/10/20 16:00 ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ Ι., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Α.  0-2
Α.Π. ΣΥΡΟΣ 2002 - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 2 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τρίτη 13/10/20 16:15 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ 1 ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ Τρίτη 13/10/20 17:45 ΓΡΥΠΑΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.
Κ-13 AVANCE CAR RENTAL - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΣΙΦΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 10/10/20 12:30 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 5-0
Α.Ο. ΠΑΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 10/10/20 15:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η.  0-3
Κ-13 AVANCE CAR RENTAL - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 2020 - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 1 ΚΑΜΑΡΙΟΥ Κυριακή 11/10/20 13:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Χ., ΝΑΚΚΑΣ Ν. 2-6
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΞΟΥ 2 PLAYLAND ΜΕΣΣΑΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ Κυριακή 11/10/20 13:00 ΒΑΙΛΑΣ Γ., ΜΑΛΛΟΝΑΡΙ Κ.  5-0
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ-16 BIOCLEAN
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΟΥ (Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Σάββατο 10/10/20 20:00 ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ Η. 2-0
ΑΙΑΣ ΣΥΡΟΥ - Α.Μ.Ε.Σ. ΝΗΡΕΑΣ (Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΟΥ Κυριακή 11/10/20 09:45 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Ε. 5-2
K-11 HELLENIC SEAWAYS - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΣΥΡΟΥ MULTIACTION Κυριακή 11/10/20 17:00 0-0

 

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχολιάστε το άρθρο

© 2004 - 2020 All Rights Reserved. | Φιλοξενία & Κατασκευή HostPlus LTD

hostplus 35

0
Shares