Δείτε τα τελικά αποτελέσματα της 11ης αγωνιστικής, τα φύλλα αγώνων, τη βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική του ομίλου.
3ος Όμιλος – 11η αγωνιστική
Αποτελέσματα
ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου-ΑΣ Πέρα 57-88
ΑΟΚ Χαλάνδρι-ΑΟ Ερμιονίδας 71-70
ΑΟ Μυκόνου-ΑΟ Πεύκης 70-66
ΚΑΠ-ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου 84-76
ΑΕ Δικαίου Κω-ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 57-67
Ρεπό: ΑΣ Τήρων Αγίων Θεοδώρων
Αναλυτικά οι αγώνες
ΑΟ Μυκόνου-ΑΟ Πεύκης 70-66
Δεκάλεπτα: 17-13, 30-29, 48-48, 70-66
Διαιτητές: Παπαφωτίου, Χρόνης
Μύκονος ( Μανωλιτσάκης): Ονάσογλου 14(2), Τσάμης 9(1), Αγγελακόπουλος 3, Μάρτζος 22(3), Τσιάρας 15(1), Μακρής, Στάνκοβιτς 2, Καραμανλής, Σαχάς, Πάππας 2, Κατσαρέας 2, Λεβογιάννης.
Πεύκη (Κτιστάκης): Λέζος, Τσακίρης 18(1), Αποστολίδης 10(1), Κορκοσούρας 5(1), Καραδολάμης 12, Πατσαντζόπουλος, Φιλιππόπουλος, 4, Τσούπρος 5, Σκάνδαλος 7, Υφαντής, Παπαδάκης, Παπανικολόπουλος 6(1).
ΑΕ Δικαίου Κω-ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 57-67
Δεκάλεπτα ήταν: 13-16, 21-28, 33-52, 57-67
Διαιτητές: Νικολάου, Τσατταλιού
Δικαίου (Τζομάκας): Βάση 2, Δρόσος Μ. 3(1), Τρύπας 12(1), Τριτσάρης 8(1), Παρβαντώνης 8(2), Χατζησταμάτης 16(1), Δρόσος Π. 1, Λάμπρου 4, Καραθωμάς, Χατζηγιακουμής 3(1), Καλής.
Νίκη(Ζωντός): Πετρίδης, Βαφιάς 18(2), Χατζηχαραλάμπους 8(2), Γεωργακόπουλος 10, Κυπριτζόγλου 16(2), Τσιάτσιος 1, Δέλλιος 14, Μαυρομανωλάκης.
ΑΟΚ Χαλάνδρι-ΑΟ Ερμιονίδας 71-70
Δεκάλεπτα: 15-18, 28-38, 50-50, 71-70
Διαιτητές: Χουγιάζος, Καραμπιτσάκος
Χαλάνδρι (Στεφανάκης, Αναγνώστου): Κονδύλης 15(1), Πασχαλίδης 6(2), Αθανασιάδης, Δεμέναγας 8(2), Δημητριάδης 6, Μωραΐτης 5, Παπαδόπουλος, Αμπελάς, Παππάς 1, Φρίμας, Φωτόπουλος 23(3).
Ερμιονίδα (Καλδιτζάκης, Ζώτος): Ευστρατίου 2, Χονδρόπουλος 27(5), Μπινιάρης 4, Τσιαμπάς 11(1), Πουλής Α. 10(2), Ζώτος, Ευστρατίου 16, Πουλής Ι..
ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου-ΑΣ Πέρα 57-88
Διαιτητές: Λάμπος, Κωστής
Δεκάλεπτα: 22-21, 33-44, 48-64, 57-88
Ποσειδώνας (Νταλίπης): Γιαννουκάκος, Πατουχέας 8, Μανωλάκος, Τσιλομελέτης 23(3), Τουργέλης, Τσαούσης, Σακελλάρης 23, Παπαγεωργίου 3.
Πέρα (Χολέβας): Δούβλης 12, Τασόπουλος 2, Πρόγκας 3(1), Βλάχος 10(1), Σιδηρόπουλος 2, Κακαργιάς 18(2), Σπέντζος 11(1), Δημητρίου 2, Δαλαμπέκης 8, Κρανιάς 15(1).
ΚΑΠ-ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου 84-76
Δεκάλεπτα: 21-20, 46-45, 69-57, 84-76
Διαιτητές :Κοντογιάννης, Τζιμινίδης
Αγία Παρασκευή (Χατζηπανηγύρης) : Άρχος 12(2), Φωτητζόγλου 16, Σιλιτζήρης 2, Αγόρης 18(4), Παρασκευόπουλος, Ζερβός 6, Δρικόγιας 7(1), Τζέμης 2, Παπάς 21(2).
Ελευθερία (Σίμος): Κρεμαστούλης 14(3), Παπαγεωργίου 9(1), Παυλιάς, Παλουκάκος 3(1), Γιαμπάνης 14(3), Κωνσταντινάκος 5(1), Κολοφώτης 8, Βασιλόπουλος 4, Κιούσης 9(2), Κατσόγιαννης 10.
Βαθμολογία
1. ΑΟ Μυκόνου 20 (10-0)
2. ΑΟ Πεύκης 19 (9-1)
3. ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου 15 (5-5)
4. ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 15 (5-5)
5. ΑΟΚ Χαλάνδρι 15 (5-5)
6. ΑΟ Ερμιονίδας 14 (4-6)
7. ΚΑΠ 14 (4-6)
8. ΑΣ Πέρα 14 (5-4)
9. ΑΕ Δικαίου Κω 13 (5-3)
10. ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου 11 (1-9)
11. ΑΣ Τήρων Αγίων Θεοδώρων 9 (0-9)
Επόμενη αγωνιστική (12η, 30/1)
ΑΟΚ Χαλάνδρι-ΑΣ Πέρα
ΑΟ Μυκόνου-ΑΟ Ερμιονίδας
ΚΑΠ-ΑΟ Πεύκης
ΑΕ Δικαίου Κω-ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου
ΑΣ Τήρων Αγίων Θεοδώρων-ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου
Ρεπό: ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου